Bir sorunum var arkadaşlar.

s3 kullanıyourum telefondan çok memnunum bugün bir güncelleştirme gördüm ve kabul ettim komple güncellenmiş telefon güncelleme bittikden sonra telefonun yavaşladıgını fark ettim sizlerdede aynı sorun var mınormalmibu çözümü var mı ne yapmalıyım birde mesaj rehber ve numara bölümü geç açılıyor sizdede oluyormu bunlar.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Samsung teknik servise götür, yazılım güncelleştirmesi yaptır en fazla 1 gün sürüyor zaten. :)

0|0
    0|0
    • o güncellemeler yazılım güncellemeleriymiş zaten ne var ne yok hepsini güncelledi.

• Telefonun kendi yazılım güncelleştirmesiyle veya senin yaptığın güncelleştirmeyle onların yaptıkları çok farklı herhangi KVKya gittiğindede bunu söyleyeceklerdir.

• alakası yok benim yaptıgım güncelleştirme zaten yazılım güncelleştirmesiymiş int. bakmıştım damın yaptıgı gibi yaptım yazılım güncelle dedim zaten güncellenmiştir dedi.

Kızlar Ne Diyor 2

• bende bir tek galeriye girince bazen gec acilyor fotolar

0|0
    0|0
    • rehber numaralar galeri tuş kilidi mesaj hepsi 2 sn kadar geç açılıyor rehber ve numaralr daha fazla tabi

• evt bende de ole ama sorun etmiyorum pek hafizasi dolu oldugu icin ola bilir diye dusunyorm

• benim hafıza dolu değil işte :D ama herkes aynı şey oldugu için sorun değil sanıırım o yüzden içim rahat. :D

• Ben BlackBerry kullaniyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...