Belgeselle arası olan arkadaşlar

arkadaşlar ben tarihi baştan anlatan bir kaç belgesel arıyorumda tatmin edicek bir kaç belgesel biliyomusunuz bu tarz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde hoşuma gider belgeseller. Sana bazı belgesellerin isimlerini yazayım, vakit oldukça indirirsin, tek bir belgesele takılı kalma.

Yüzyılın Savaşları - The Century Of Warfare var 8 videodan oluşuyor.

Rumeliye Elveda 100. Yılında Balkan Bozgunu 2012

Türk Hamlesi - Turetskii (Turetskiy) Gambit 2005 diye bir film var, Rus yapımı ama Plevne savaşını anlatmışlar.

link Buda Plevne ile ilgili bir belgesel.

1. Dünya Savaşı Belgeseli - Büyük Savaş (6 Bölüm) adında başka bir belgesel var.

Çanakkale Destanı Belgeseli

Osmanlı İmparatorluğu ve İslam

Yeniçeriler Belgeseli

Ben bunları vipkullan isimli siteden indiriyorum, istersen vip üyelik al, birçok film veya belgeseli rahatlıkla izle.

0|0
    0|0
    • ya benim aradığım tarz böyle savaşların olduğu dönem felan değil uygarlıkları anlatıcak o tarz yani :D

• History Channel - Savaşlar Büyük İskender gibi belgesellerde var ama Osmanlı İmparatorluğu belgesellerine bakarsan zaten özet olarak bazen daha eski tarihlere yer veriliyor. Kısaca göz at belki istediğin gibi bir şey bulursun.

• sağolasın

Kızlar Ne Diyor 3

• Bununla başlayabilirsin . link

0|0
    0|0
  • orbit güzel (tarihi değil ama ) yinede izlenmeli :))

0|0
    0|0
  • bizim coğrafya hocası sürekli izletiyo sıkıntıdan ölüp ölüp diriliyorum :D

0|0
    0|0
    • sınıfta sevmediğin bir belgeseli izlemek kötü olurda mesela evde hitlerin belgeseli felan izlemek güzel oluyo :D

• bazı belgeseller öyle ama mesela bu çok ilginç link :D :D

• papillon da güzeldi cansel elçinin

Erkekler Ne Diyor 5

• Dün gece discovery'de denk geldim buna ırkların ortaya çıkışı gbi bir belgeseldi adını bulabilrsem dönecem birazdan.. Discovery dün geceki yayın akışını bulabilirsen bir bak istersen..

0|0
    0|0
    • değişik bir belgesel olsa gerek :)

• :D aslında en iyi belgeselleri ntv veriyoda şansa hep kaçırıyom

• Discovery eskiden hep standart üzerinden giderdi ama kendini çok yeniledi.. Belgesel izlemeden uyuyamamda :):) o yüzden ama national in yerini hiç biri tutmaz yinede..

• Sana bu konuda şiddetle önerebileceğim bir belgesel; "Büyük Dünya tarihi" serisi..

Link de vereyim ; link

0|0
    0|0
  • abi tarihin başlangıcı ile ilgili değil ama BBC nin PLANET EARTH belgeselini izlemeli diye düşünüyorum. eğer illada istersen life after people izle ya da tanrıyı ara through the wormhole izle belgeseli bana sor adamım link verebilirim

0|0
    0|0
  • ben uzay belgeseli seviyom :)

1|0
    0|0
  • tarihi baştananlatan zor. en azından tyerli yoktur sanırım

0|0
    0|0
    • baştan anlatması şart değilde ne biliyim işte eski uygarlıkları anlatan felanda olur :D

• hımm. discovery nin var. ng nin de var sanırım. historical channel da takıl

Yükleniyor...