İnternetten para kazanma yolları hakkında bilgisi olan var mı?

adfl link ya da upload resim vb tıklanması yoluyla para kazanmayı dusunuyorum ancak sanırsam pypal hesabı gerekıyor bu ısın malıyetı nedir yapan birileri varsa maliyet ve nasıl yapılacagı konusunda az biraz fikir verebilir mi?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• PayPal hesabı ücretsiz açılır. Maliyeti yoktur. Ücretsiz olan upload sitesi üyeliklerinde upload ettiğin dosyaları her 1000 indirme sayısına 10 dolar alırsın. Bu ortalama gelirdir.

0|1
    0|0
    • upload sitesine örenek verbilirmisin youtube vs gibimi

• paypaldan uyelık alıyorum sora kredi kartım var visa sonra turbobide dosya yukluyorum sonrada ındırılırse para gelıyor 1000 kere vs kredi kartı nomu soylemem sakıncalı olmazmı dolandırıcılık rıskı var mıbide bu resım tıklıyorlar mesela para gelıyor ya onun hakkında bılgın var mıbu arada cok saolasın yoruımların ıcın

• Yok yok kredi kartı numaranı istemiyorlar banka IBAN numarasının ne olduğunu biliyorsundur para göndermeleri için gerekli olan numara, onu veriyorsun para göndermeleri için, resime tıklayınca para gelme olayını anlamadım her zaman buradayız ya ayıp ediyorsun :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...