Paylaşırmıyız? . . .. . . .. . ... ... ... .. . ... .. ... . .

Şu an hayattan bıkmış sıkılmış bir durumdayım.Her şeyi oluruna bıraktım. Benim durumumda olanlar ve benim için slow müzik önerirmisiniz ? Ağlayabilecek kadar iyi olsun. Teşekkür ederim..

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Imany-you would never know ( şarkının tam ismini hatırlamıyorum ama seninle aynı durumu yaşarken bu şarkı çok iyi geliyordu yaz bunu çıkar mutlaka ve de fazla üzme kendini çünkü bildiğimtek hbir şey var ve hepsi buna çıkıyor. Değmezmiş diyorsun elinde kalan kendine çektirdiğin acı oluyor sadece bu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • hayran kalıcaksın dinle bak

link

1|0
    0|0
  • senna ağlatacak müzik lazım değilki bence link all

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ya bak link atamıyorum ama youtubeye terbiyesizim yaz oğuzhan diye bir adam söylüyo tam senlik

0|0
    1|0
  • You are beutiful - james blunt

impossible - james arthur

Al yavrucum. ağlarmısın bilmem ama iyi gider. bende hayattan bıktım. hoşgeldin aramıza

1|0
    0|0
  • manyak mısın kızım ya mutlu olmak için bir ton neden varken yaptığın saçmalığa bak

0|0
    0|0
    • Senin için var o bir ton neden benim için değil.

• zoru seviyorum belki.. sende benim işime karışma :)

• Keyfin bilir. Beni burada artık bulabilirsen uğraşırsın. Kendine dikkat et. Yardım çabaların içinde çok sağ ol. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• 1|0
    0|0
  • deep purple- soldier of fortune bana çok hüzünlü geliyor

1|0
    0|0
  • link En uygun şarkı bu sanırım.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Böyle şarkılar dinlersen dahada çıkmaza düşersin hareketli şarkılar dinle dünya gayet yaşamak için güzel kimsenin seni üzmesine izin verme hayatın tadını çıkart ağlamaya değmez hiç bir şey için

0|0
    0|0
Yükleniyor...