Kitap indirebilecegim bir site varmı?

arkadslar roman tarzı kitap pdf indirebilecegim bir site varmı?

Güncellemeler:
Arkadaslar eklemwk istiyorum kitap alip okumayi bende biiyorum ki onu tercih ederim zatenmama bu sordugum sorunun ne parayla nede kitap almak istememekle alakasi yok bunu algilayamayan arkadaslar var sadece kitap alabilcek bir mekanda degilim.

1|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Elimde 4-5 tane adres var ama link ekleyemiyorum

ekitapebook.blogspot (.com)

cshtr.com/e-kitap-indir-e-book-download/

ekitapebook.blogspot.com/2013/04/tubitak-kitaplar-pdf-indir (.html)

pdfkitap (.org)

Bu sitelerde epeyce pdf kitap ve e-book var. Siteleri incelersen işine yarayan epey bişey bulabilirsin.

Sitelere gitmek için başlarına gerekli olan 3dabulyu sonlarına da parantez içlerindekileri eklersen ulaşabilirsin :)

Başka çözüm bulamadım kolay gelsin

Yine yapamazsan özelden ulaşabilirsen adresleri tam atabilirim.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• öncelikle insanlara saldırmadan önce açıklamanı en başta sorunda yapmalıydın. her neyse bunu görmezlikten gelip söylüyorum. korsanın hiçbir türlüsünün bahanesini kabul edemem. internetten sipariş verebilir yine orijinal alabilirsin. mobil bölgelere dahi kargo gönderiliyor artık. bahane bu olamaz yani.

0|0
    0|0
  • sayfaları okudukca o koku gelmedıkce, bence pek anlamı yok

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • idefixten indiriyorum :(

1|0
    0|0
  • indirmek yerine alsan daha güzel olmazmı

0|0
    1|0
    • Onu bende biliyorum ama bugn okumak istiyorum ve almaya gidecek bir mekanda degilim

• estağfurullah aynen ;)

• estağfurullah iyi akşamlar :)

• 10 milyona almayanı dövüyolar. ne indirmesi. o dediğin en verimli sadece filimlerde oluyor.

0|0
    1|0
  • emeğe saygı lütfen bari kitapları internetten indirmeyelim.

0|0
    0|0
  • İnternetten indirmen yerine gidip kitabı almanı tavsiye ederim. Kitabın kokusunu duymadan kitabı bilgisayar,tablet,telefondan okumak saçma bence. Hem emeğe saygı biraz arkadaşlar

0|0
    0|0
    • Baska yorumlara bir goz atarsan neden ondirmek istedigimi anlarsin bende biliyorum almayi heralde

• 0|0
    0|0
  • internette parasız ararsan hep özet indiriliyor onun haricinde paralı hepsi

0|0
    0|0
  • ciddi manada e-book arşivi istiyorsan yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • bn de isterm =)

• papatya mesaj olarak yollıcaktım ama ark olmadan yollanmıyormuş sana eger kabul edersen mesaj olarak anlatabilirim

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben türkiyede yaşasam hiç indirmem, kitaplar o kadar ucuz ki orda :D

Utorrent nokta com'dan utorrent downloaden yap sonra kickasstorrentsten istediğin kitabı indir. Olmazsa mailini yolla ben downloaden yapıp sana pdf olarak atayım

0|0
    1|0
  • bi blog vardı ama kapanmış, baktım da..

scribd var ama türkçe roman pek bulamazsın orda

aradığın kitabı googledan aratıp bakacaksın tek tek

0|0
    0|0
Yükleniyor...