Hala çizgi film izleyeniniz var mı?

Hala çizgifilm izleyeniniz var mı?

Ben çok seviyorum çizgifilm izlemeyi, özellikle de bugss buny'yi, ya siz?

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

• Sayayım mı?

Jetix Play vardı Digiturk Platformunda büyük bir (affedin) salaklıkla kaldırdılar kanalı. Orada çok sağlam çizgi filmler vardı.

What's with Andy, Life with Louie, The Kids from Room 402, Spiderman, Batman, Garfield, Duffy Duck, Animaniacs ve X-Men'i izliyorum bulursam. Eskiden de Georgia efsanesi vardı mesela. Clementine, Voltran vardı. Çocukluğum güzeldi...

2|0
    0|0
    • The Simpsons unutulur mu! Mutlaka izlerim... Avatar iyiydi...Snoopy, Charlie Brown, Cedric de iyidir. Ayrıca Anime Dahisi Hayao Miyazaki'nin muhteşem animelerini de izleyin derim.

• Georgia mı? İnanamıyorum! Etrafımda bunu bilen hiç olmadı. Hatta bi ara dedim ki acaba sadece ben mi izledim onu :D:D:D Herkes şeker kız Candy sever idi, tek bir bilen görmedim.Aslında Candy de hoştu, özellikle Tery Grandchester delisiydim. Ama Georgia daha güzeldi kanımca. Bunu yazdığını görünce, gülümsedim bir an :))))

• Candy Georgia'dan büyük mü bilemem de çok uyuzdum ben Candy ve triplerine...Hele de saçları deli ederdi beni...Georgia azıcık müstescendi de biz anlamazdık o kısmı...Tery esmer güzeli idi Anthony'den de bin kat iyiydi ama nerede şimdi öyle karakter ve çizgi film...Sizi de gülümsetebildiğime sevindim...

Erkekler Ne Diyor 14

• Eskiden izlerdim ama zaman kaybı gibi geliyor bu aralar. Ayda yılda 1 kere izlenir belki. İzleyenler de sürekli takip ediyor degildir sanırım.

1|0
    0|0
  • Akıllı uslu olursa bir gün şirinleri görebilirsin :)

Anlatmadan geçemeyeceğim. Askerde acemi birliğinde herkesin mavi pijaması var altlı üstlü. Bana dağıtılan pijamanın bedeni büyük olduğundan (artık onuda hangi asker verdi bilemiyorum) altı uzun geliyordu. Üst önemli değil pek de...Bende evden getirdiğim alt pijamamı giymiştim. Rengide koyu kırmızı polar bişeydi. Tüm öğreenci asteğmenler alt-üst mavi gezerken, bir tek benim alt kırmızı olunca adımı koydular hemen. Şirin baba, şirin babaaa! :)

Onun dışında Snoopy yani Charlie Brown hayranıydım. Empati kurardım kendimle çok...

Denk gelirsem niye olmasın? İnsan içindeki çocuğu hiçbir zaman öldürmemeli. Hayat tatsız tuzsuz bir hale gelir o zaman..

0|0
    0|0
  • Eskiden olduğu gibi şöyle sırayla bugs bunny-tom&jerry-tom&tweety-temel reis-varyemez amca-atom karınca-bide bip bip diye ötüp koşan bişey vardı o olsa ne izlenirdi bee:)

1|0
    0|0
  • İzlerim. Tom ve Jerry favorimdir.

Ama artık yetişkin segmentine de yoğun çizgi filmi üretimi var. American Dad favorim.

1|0
    0|0
  • 29 yaşındayım hala çocuk gibi izlerim:)

1|0
    0|0
  • Pembe Panter, Coyote ve Road Runner olsun, işi gücü bile bırakır öyle seyrederim..

Şimdiki animasyon türü abuk çizgifilmlere de gıcık oluyorum ayrıca..

2|0
    0|0
  • anime izliyorum. bleach, one piece,... devam eder gider.

1|0
    0|0
  • fırsat bulamıyorum. tv.de geceleri olursa izlerim.:))

1|0
    0|0
  • Madagaskar Penguenleri

ve

1|0
    0|0
  • ben hala garfield ı izliyorum. animasyonlar falan hoşuma gidiyor

1|0
    0|0
  • Benim favorim tazmanya canavarıydı. Rocko's Modern life ve Eek the cat süperdi...

Bulursam yine izlerim...

Voltron'un yeri de ayrı tabi ki...

0|0
    0|0
  • pepee ye bakıyorum yiğenlerim zoruyla:)

0|0
    0|0
  • çizgi film degilde anime izlerim o da binevi cizgi film sayılr

0|0
    0|0
  • Denk gelirse sabah kahvaltıda izlerim .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Gatfield , Snoopy, Charlie Brown, x men ,Batman, Roboroach,

1|1
    0|0
  • Küçük kardeşim var malesef izlemek zorunda kalıyorum. Hatta şimdi bile şirinleri izliyor bende sesini duyuyorum arada gözük kayıyor :)

1|0
    0|0
  • eveett...ratatouı ahçı fare...yeni serüvenini bekliyorum...

1|0
    0|0
  • benimde küçük kardeşim var mecburen izliyorum :(

1|0
    0|0
  • evet izliyorum. bazı filmleri müthiş oluyor..

1|0
    0|0
  • garfield özellikte takip etmiyorum denk gelirse izlerim:)

1|0
    0|0
  • Ben de çok severim ama öyle şirin şeyler değil.

Animasyon severim.

0|0
    0|0
  • hala izlerim özellikle animasyon filmlerine bayılırım :D

0|0
    0|0
  • var öyle çocuk ruhunu kaybetmeyenler

0|0
    0|0
  • var bence sen izliyosun=)

0|0
    0|0
  • Var, ama Kiki'yi izlemek içimde ukte kaldı.

0|0
    0|1
  • Cok guncel sekilde takip ediyorum cogunu :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...