Kutsal varlıklar ANNELERİMİZ...

arkadaşlar annemi çok seviyorum ya. ALLAH ondan binlerce kez razı olsun. 1 dediğimi 2 etmio. beni çok iyi tanıo açmıyım değilmiyim bir bakışta anlıcak derecede diğer arkdaşlarmın annesine bakıyorum çocuğu işten gelio yemek hazırlamaya haciz ya. peki sizin anneleriniz nasıl ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• çocuğu işten gelio yemek hazırlamaya haciz ya.(aciz olucak o)

anneni eğer hizmetçilik yaptığı için seviyorsan işleri bıraktığında sevginin biteceğini gösterir.

koskoca adama yemek hazırlamak zorunda değil kalk yemeğini kendin hazırla sakat değilsin.ben annem yorulmasın diye evin yemeğini de yaparım temizliğini de.sense daha nasıl çalıştırabilirim kafasındasın.sizin sevgi anlayışınız bu.

annemi evet çok seviyorum. ama çıkar yüzünden değil bu içten gelir hissedersin.

0|0
    0|0
    • Benimkiside çıkar ilişki değil demitria. Ben orda annemin bana ne kadar değer verdiğini sölüyorum yani küçük bir örnek verdim.

• terbiyesizlik etmeden konuşamıyacağını tahmin edemedim iyi günler.

• terbiyezsizlkik değil olay. burda insan gibi bişey paylaşıyoruz sen gelmişsin yok hizmetçilk yaptığı için seviyon yok nasıl çalıştırırm die düşünosun falan adam gibi cevabını yaz kimsenin moralini bozmadan çek git kardeşim. iyi günler.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Altındır kendisi

0|0
    0|0
  • Cennet annelerin ayakları altındadıır ve tüm anneler çok özeldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...