Türkü dinlemek itici mi?

Arkadaşlar dinlediğim müzik tarzı genellikle özgün müzik ve türkü özellikle karadeniz türküleri..(Karadenizli değilim)..Ancak tanıstığım kızların bir kısmı bunları itici bulduğunu söylüyor..Herkes pop dinlemek zorunda mı yani ? Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• Müzik eğlenmek ve dinlenmek belki de biraz olsun gerçek dünyadan uzaklaşmak için vardır.

Kimsenin bunu eleştirmeye hakkı yok.

Belki de seni olduğun gibi kabul edecek zevklerinin örtüştüğü belki de seninle birlikte dinlemekten zevk alacağın kişilerle birlikte olmalısn.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• hiç de itici bulmam.Herkesin kendi zevki.Yani o kişiyle sevgili,arkadaş ya da o kişi benim kocam oluyorsa illa benimle aynı müzik zevkini paylaşacak diye bir kaide yok.Tamam 'biz' olabiliriz fakat göbek bağımız bir kesilmedi.O farkı bir birey ben farklı.Müzik zevklerimizin uymasına gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bende türkü çok dinlemem ama dinleyene de saygı duyarım. benim için müzik tarzı önemli değil.

0|0
    0|0
  • millete göre müzik dinlemeyeceğiz oanki ruha hitap edeni dinleriz

ben arabesk hariç herşeyi dinlerim

millet beğensin diye değil

0|0
    0|0
  • yoo herkes kulağına hoş gelen müziği dinler..

0|0
    0|0
  • Türkü dinlemeyi itici bulan insandan bir cacık olmaz.

Karadeniz dedin diye, link

1|0
    0|0
  • bu konuda herkes serbest sen düzqün birine çatmamışsın belli .

0|0
    0|0
  • hayır neden itici olsn ki tam tersi bencee türkü severim türkününde ititciliklee bakan kızlar hakkındada düşündüğüm kendilerini çok cool Zannediyorlar herhalde :)

0|0
    0|0
  • dalga gecenlerin yolarim sacini basini

Özgün müzik gibisi var mi ? yok.

2|1
    0|1
  • Bende sevmem ama rahat ol bence kimseye karıştırma kendini özgün olmak güzeldir.

0|0
    1|0
  • Evet itici, ama elestirmek kimseye dusmez.

0|0
    0|0
  • Demet akalın serdar ortaç gibi popçuların olduğu bir ortamda türkü dinlemek ++++ bende laz değilim ama karmateyi çok severim mesela.

0|0
    0|0
  • benim bir kız arkadaşım arabesk dinliyordu. ruh hali hep kötuydu. şimdi napıyor bilmiyorum.

herkes istediğini dinlemekte özgur de dinledikleri aslında bir nevi kendini yansıtıyor. o arkadaşımın psikolojisi alt ust olmuştu artık :/

0|0
    0|0
  • pampişler beğenmezler türkü mürkü onlara justin bieber zibidisini dinletçen ondan anlarlar

1|0
    0|0
  • herkes istediğini dinleyebilir. itici değil bence

0|0
    0|0
  • Zorunda değil ama kötü:)))

0|0
    0|0
  • damar dnlemek itici.

0|0
    0|0
  • RENKLER VE ZEVKLER TARTIŞILMAZ

0|0
    0|0
  • çok itici hemde kusura bakmada :D

0|0
    1|0
    • gzli olarak cevapladıqın iiçin itici sen oldun kusura bakmadA :D

• tamam o zaman yani sürekli türkü dinlerse itici hepsini dinlemek lazım hepsiyle ilgili bir fikrin olsun

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 8

• link ve link ikisini kıyaslama gibi şey olamaz o ne la yatcaz kalkcaz hop ordayım müzikte ilk başta ruh olacak kardeşim ruh adamı kendinden alıp götürecek... Ben türk halk müziğine gönül vermiş bir insanım doğru yoldasın kardeşim devam herkes 40ından, sonra türkülerimize dönecek ama o sıra iş işten geç olmuş olacak :)

0|0
    0|0
    • off offf Musa baba yüreğimizi dağladın yaw :)

• Yakında Musa DEDE ile bağlama çalacağım :) 3 ay sonra hocamın hocası gelecek bu tarafa :)

• Biz saykedelik popçuyuz hafız kızlar etrafımızda pervane

istersen ver 90lık bir boş kaset sana çekelim bişiler

2|1
    0|0
  • metalci takıl diyecem de altyapının alt-üst sınırı ismail türüt volkan konak arasında seyrediyorken nasıl takılacaksın di mi bence sen türkü seven bir hatun bul keyfine bak panpa.

0|1
    0|0
    • Geçen oturduk melekler ve iblislerle basın toplantısına , babamın kutsal kadehini ağzına götürmesiyle benim kamyonu devirmem bir oldu ..ondan sonra söldwewqd

olm nasıl olcak işte bildiğin baba oğul ilşkisi :/

• ahahaah :D teşekkür

• Dinlersin veya dinlemezsin, müzikte iticilik neymiş :S

0|0
    0|0
  • İtici olmaması gerekir. Türkü dinlenmenle senin bir alakan yok.

0|0
    0|0
  • alakası yok kardeşim. sen kendi tarzında devam et. seni sırf türkü dinliyosun diye itici bulan olursa onları hiç hayatına sokma zaten

0|0
    0|0
  • kızlar için değil beğendiğim için dinlerim. kızları bu kadar umursama

seyduna türküleri favorimdir : youtube.com/watch?v=--IqTjn17gc

0|0
    0|0
  • demitria ya sonuna kadar katılıyorum;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...