Üniversite hayatı nasıl?

üniversitede dersler hocalar akradaşlıklar vs üniversite hayatı nasıl tam olarak ? liseden daha mı iyi daha mı yogun ?

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• üni birşey öğretmez insana sen kendini istekli oldunu göster hocalar fark ederse bunu sana daha fazla ilgi ve olanak sağlar yani arkaşlıkları ise berbat vize finallerde kardeş kanka kesiliriler falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• evet partiler geziler parklar cafeler sinemalar seni bekler sonra vizeler finallerden baslar gırgır samata gibi gelir sana ilke sene lise hayatı gibi bir gelir sonuclar okul uzamışşş bedavaya peynir sadece fare kapanında olurrrr

0|0
    0|0
  • üniversitede kızlar teklif ediyor kenks

0|0
    0|0
  • öğrenci hayatı perişanlık

0|1
    0|0
  • üniversite hayatı bence unutulmaz bence üniversitede guruplasma olur arkadaslar sabitiiit hele bekar evi tutuysan tamamen rezilsindir:p

0|0
    0|0
    • Ne güzelll :)

• lise hayatına benzemez üniversite ,docent ders veriri dersine calısacaksın calısacaksaın calısacaksın kafasına göre bırakmaz kimseyi az puan verebilir ama takıntılı biri olmayacaksın hocanın gözüne batmayacaksın

• hımm anladım, peki çalışmak liseden daha mı fazla

• Bu tamamen sana bağlı birşey.Eğer okulda aktif bir öğrenci olursan hayatının en güzel yillarini geçirirsin.Yok eğer pasif pasif takilirsan lise yillarini arar olursun

0|0
    0|0
    • Dogru söylüyosun, aktiflikten kasıt ne mesela?

• Ayy inşallah ya

• merak etme çok ortam zaten seni içine çekiyor senin yapacağın akışına bırakmak

• Yoğunluğu sen belirliyorsun. Benim için oldukça yoğun ancak istersen çalışmazsın yoğun olmaz :) Tabii ki sonuçları da sana kalmış, çünkü şu an yaptıkların gelecekte işini etkileyecek.

0|0
    0|0
    • Sen ne okuyorsun mesela da yogun ?

• İnşallah başarabilirsin :)

• Sağ ol.

• Sıkıcı... ancak bu üniversitenin değil, benim kabahatim: Asosyalim.

0|0
    0|0
  • doğru insanlarla takılırsan eğlencelidir

0|0
    0|0
  • aç açıkta geçen 4 yıl...

0|0
    0|0
  • okudugun şehire göre değişir

0|0
    0|0
  • üniversitede çok geniş bir ortam var. herkes birbirinden hoşlanıyor. hocasıyla bile not karşılığında beraber olan var. üniversite böyle bir şey.

0|0
    0|0
  • daha iyi diyolar diye tek hayalim üniverste hayatı .d çok farklı oldgndan bahsediliyo .d hadi inş.

0|0
    0|0
    • Aynen benimde tek hayalim :)

• Evet bende sayısalcıyım. ben ilkokulu dereceyle bitirdim ancak lise hayatım düşüşle başladı sonra cıktım ama lise 1 de düz 2 de teskkür 11 de takdirle geçtim :D

• bende ilk okulda derece yapardm ama lise hayatı başladıgı gibi devam ediyo .s

• özledim üniyi kafan rahat karışan yok istediğini yap daha ne olsun

0|0
    0|0
  • yerine göre değişir tabi güzelim..

0|0
    0|0
  • Tabiki daha iyidir

0|0
    0|0
  • takılmaca

0|0
    0|0
  • Süperrrrrrr, liseden daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Hocalar hariç her şey iyi.

0|0
    0|0
  • gidince görürsün bize kimse anlatmadı sanki

0|0
    0|0
  • Genelevin muduru universiteye gitmis rektore ya siz kapatin ya biz kapatalim demis

0|0
    0|0
  • 10 numara bir hayati var rahat

0|0
    0|0
  • ne için gidersen onu bulursun

0|0
    0|0
  • çok güzel çok keyifli... iyi bir arkadaş grubun varsa tadına doyum olmaz. 4 sene nasıl geçer anlayamazsın...

0|0
    0|0
  • lisedeki arkadaşlık gıbı degıl çıkarustune kurulu olan arkadaslıklar var tabı normalde var ama çogu cıkar ustune o not verır su sey yapar falan fılan

0|0
    0|0
  • benim son senem valla çok yorucu ama ortaya bir şeyler koyabiliyorsan çok güzel.

0|0
    0|0
    • Ne bölüm okuyorsun da yorucu? bölümüne göre değişirmis cunku

• ya istiyorsan hiçbirşey zor değil at git istediğin yere ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok kötü

0|0
    0|0
  • Arkadaşlıklar falan daha iyi özgürlük var burada bir kere :) Hocaların hepsi konusuna hakim oluyor lisedeki gibi boş geçmiyor ya da tırt hocalar gelmiyor :/ Liseden daha yoğun yapılacak iş oluyor hep. Ben hem kulüplere katılıyordum hem part-time çalışıyordum kampüste. Dersler de cabası.

0|0
    1|0
  • nerde durduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • beklentisiz git kendin gör.

0|0
    0|0
  • rica ediciğim ünv. kazanırsanız erkek/kız manyağı gibi gider gitmez ona buna atlamayın oarası manita yapma ortamı değil. evde kalmazsınız korkmayın. kendinizi geliştirmeye bakın heryönden.

0|0
    1|0
Yükleniyor...