Elma şekeri Değil ki bu Şiir.. Nasıl Güzel mi Bu Şiir?

Ne senden önce, Ne de senden sonra..

Nasırlı bilincimi kaybetmedim ben..

Hatırlıyorum sesini ilk duygudumda nasıl hissettiğimi..

ve yine hatırlıyorum.. o güzel kahkahalarını .. :)

Bizi birbirimizden uzaklaştıran,

Korkularımızmıydı? Yoksa?!..

Yoksa oluşmakta olan sevginin heyecanı mı?

Daha Elmadaki Kurdun mu suçlu yoksa kurdu cezbedenin elmanın kendisi mi olduğunu bilemeden..

Bu gitmek Neden?

Yada amaç bana sordugum sorunun cevabını mı vermek?

Aşklar elma şekeri gibidir.. Şekerini yerler Bize Sapı Kalır..

Sen Şekermisin, Sapmısın bana? demiştim..

Sanırım Şimdi anladım...

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• sence bu nasıl;

Keşke benim olsan da sana sevgilim diyebilsem.İstediğim zaman sarılıp öpebilsem.Uyuma konuşalım diyebilsem.İstediğin çikolatadan alsam.Beraber aptal aptal fotoğraflar çektirsek.Sokakların altını üstüne getirsek.Yanımda olmasan da benim olmasan da sarılıp öpemesemde ben seni özlüyorum.Aklıma geldiğinde beni mutlu ediyorsun. Allah'ın belası seni çok seviyorum.Seni seviyorum çünkü nedenini bilmediğim bir şekilde bağlandım sana, seni seviyorum çünkü her gözlerine baktığımda kendime geliyorum.Her şeyim oldun sabahım, akşamım, uykum, uyanınca aklıma gelen, konuşmayınca aklımdan hiç çıkmayan, kokusunu unutamadığım, şimdi nerede ne yapıyor diye düşündüğüm kişi.Benim olsaydın saçlarını okşasaydım, gezip eğlenseydik, seni başkasıyla gördüğüm zaman kıskançlıktan delirseydim, her gece durmadan mesajlaşsaydık, sana hep sevgimi hatırlatsaydım, omzumda uyuklasaydın, birbirimizin kokusuna bulansaydık, dedikodu yapsaydık, beraber pes oynasaydık, soğuk günlerde üstümü çıkarıp sana kendim giydirebilseydim. gözlerine saatlerce baksaydım ne olurdu yani?Seni istiyorum ben.Yanımda ol istiyorum.Benim ol istiyorum.Kadınım ol istiyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• afiyet olsun

0|1
    0|0
  • Beğendim :)

0|1
    0|0
  • Sekeri ye sapı koyacak yer cok elinde kalmaz :)

0|0
    0|0
  • Yakup Ekin şarkılarındaki sözlerden bunlar..

Ne diyordu hiç sevmedim senden sonra yok sevmedim..

0|0
    0|0
    • Bu Şehrin ışıkları Senin varlığını bildiğimden mi güzel?

Yoksa gözümü alan suya vuran aksin mi?

Bilemedim..

• güzel şiir özellikle sap kısmı tam bizi betimliyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...