Eurovision hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben eurovisiona karşı değilim ama adil bi oylama yok birbirleriyle iyi ilişkiler kuran devletler birbirlerine yüksek puan veriyorlar. peki siz ne düşünüyorsunuz? ayrıca 2012 yılında katılacak olan can bonomo hakkında ne düşünüyorsunuz ben ilk kez duydum ve bizi bu yarışmada temsil edecek kişinin öncelikle türkiye'ye tanıtılması gerektiğini düşünüyorum? peki sizce kim temsil etmeliydi?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Pek birşey düşündüğüm söylenemez .

0|0
    0|0
  • komşu komşu sende puan vardır gönder..

1|0
    0|0
  • Siyasete dayalı oylama yapılan ve amatörlerin katıldığı gereksiz ve değersiz bir yarışma.Kimin temsil ettiği önemli değil.

0|0
    0|0
  • children of bodom, finlandiyayı temsil edecek diye bir söylenti var. eğer doğruysa bu sene izlemeyi düşünüyorum.

can bonomo finale kalamaz. atiye falan gitse iyiydi.

0|0
    0|0
  • Olm ilgilenmeye değmez ya, bırakın bu işleri.

0|0
    0|0
  • şarkıyı ingilizce söylemedikleri takdirde kazandırmazlar

0|0
    0|0
  • bence tamamen politik bir yarışma.şarkı yarışmasından ibaret bir yarışma değil eurovision

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında Eurovision çoğu Avrupa ülkesinde göre oldukça boktan ve uyduruk bir yarışma. Dalgasına katılıyor millet. Ne zaman bunu anlayacaksınız?

1|0
    0|0
  • Eurovisionda daha cok politika rol oynuyor..Ama sarkilarinda rolu var tabi..Can Bonomobun Turkiyeye biricincilik vs getricegini sanmiyorum..Yine trt dogru secim yapmamis..

0|0
    0|0
  • çok karıştırdılar.

0|0
    0|0
  • denk gelirsem izliyorum, hakkında çok düşündüğüm söylenemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...