Hukuk okuyabilmek için hangi liselere gitmiş olmak gerekir?

Meslek lisesinden mezun olan bir öğrenci üniversitede hukuk okuyabilir mi ? Hukuk okuyabilmek için anadolu liseleri dışında hangi liselere gitmek gerekir?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• tabi ki okuyabilirsin. çok şükür önü açıldı

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• okursun katsayı kalktı :) başarılar

1|0
    0|1
  • istediğin bölümde okursun merak etme.meslek liselerinin önü açık artık.eskisi gibi değil.sıkıntın olacaksa bu ; meslek liselerinde görmediğin fizik,kimya,biyoloji olacaktır.dershaneye gitmiyorsan unut yani hukuğu yani.

0|0
    0|0
    • unut deme işte bebeliğimden beri hayalim hukuk okumak,şevkimi kırma :(

• gerçekler acıdır güzelim.şimdi burda sana pembiş pembiş sevimli şeyler söylersem daha da kötülük etmiş olurum.çünkü gerçeklerden habersizken --habersiz olduğunu varsayarak söylüyorum-- tam performans elde edemeyebilirsin.kendini tamamen bu işe veremeyebilirsin.bide bu açıdan bak yorumuma.amacım hiçbir şekilde şevkini kırmak değildi.

• meslek liselerinin önü açıldı artık diğer liseler gibi istediğin bölüme gidebilirsin

1|0
    0|1
  • okur hatta tanıdığım var bir iki senedir okuyor

1|0
    0|1
  • Maksat hayal ise sevdiğin bir meslek ise ne önemi vardır ki böyle sorunların yeğen. İnsan yapabileceğine inandığı başarıya koşar adımlarla yaklaşırken neden önünde bir engel hissedebilsin? İnsanlar hedefine ulaşması için önce kendisiyle barışık olması gerekli değil midir? Çalış. İnanarak hedefinle çalış yeğen. Çünkü ancak sen hayallerine yön verebilirsin.

0|0
    0|0
  • imam hatipliler disari ...

0|0
    1|2
    • Şu yorumunun soruyla alakasını bir açıklar mısın bana

• fen yok matematik yok varsa yoksa Kuran dersi veya diger agirlikli dersler sonra hukuk okuyacagim, ben istemiyorum böyle hukuk ögrencisi. katsayilar gelmeli tekrar.

• kardeşim imam hatipte mi okuyorum ben ne saçmalıyorsun sen ? git başka yerlerde yakın senin isteğine göre olacak işler değil bunlar.Ayrıca senin gibi düşünen insanlar dışarı.

• Katsayı çoktaan kalktı, sıkıntı olmaz. İşte bunlar hep AK Parti.

0|0
    0|1
  • Puaın yetiyorsa tıp bile okuya biliyorsun artık engel kalmadı...

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...