Eski sevgilimi çok özledim ne yapacağımı bilemiyorum

ayrılalı 7-8 ay oldu. ilk aylar facebookta benimle ilgili şeyler paylaştı sonra kızlar asıldılar dayanamadım ne silmeye ne konuşmaya cesaret edebiliyodum. ilk 5-6 ay dondurdum sonra tekrar açtım her paylaştığını üstüme alındım sonra napıyosun, tercihlerini yaptın mı dedi evet dedim saydım tercihlerimi. mezun olmuşsun hayırlı olsun dedim bitti sonunda vs. konuştuk. sonra o akşam bir kızla duvarda konuşmuşlar umudumu yitirdim :( şimdi ne paylaşsa üstüme alınıyorum 1 sene çıktık bir şarkı vardı aramızda esprisi çok gülerdi :) onu paylaşmış ve komik bulduğumuz sözlerini yazmış hemen üstüme alındım :) bikaç arkadaşım o da seninle konuşmak istiyor dedi bikaçı uzak dur dedi. sizce ne yapmalı

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bırak öyle bir niyeti varsa konuşmak istedgini kendi söylesin bence ha dayanamıyorum cok özlüyorum diyorsan o konuşmak istyo diyen arkadaşlarına soyle niyeti varsa açıkça belli etsin ipler senin elinde olur böylece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• seviyorrsan konuş ne kaybedersin birşey olmaz hiç yoktan hayatından bir kesinlik olur belirginlikten daha iyi

0|0
    0|0
    • :( cesaret edebilsem

• ama bunu söylemezseniz nasıl bilecez bizde arkanızdan odun deriz, özleriz

• ya erkek olmakbam başka birşey o sorumluluk var ya bizi odun yapıyor işte onu görmek ise sizin elinizde

• klasik şeylar zaten facebook sosyal ağ değil eski sevgiliye laf gönderme yeridir :DDD

0|0
    0|0
  • özlücek bir sevgilim bile yok :(

0|0
    0|0
  • insan insanı özler yenisini bul

0|0
    0|0
    • olmuyor, herkeste onu arıyorum

• neden artık eski sevgilin ? hala sevgilin olmamasının sebebi ne ?

• aynı şehirde oturuyoduk. 3 yaş küçüğüm ondan. farklı bir şehirde üni. okuyodu. sık sık gelip gidemiyordu. bikaç ay daha öyle devam etti. mesafeler olunca eskisi gibi olmuyor. ben seni sıkıyorum daha iyilerine layıksın vs. dedi ayrıldık.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...