Zombi filmi istiyorum arkadaslar

boyle cok pis olsun zlerken kan degerlerim yukselsin yoksa baska turlu adrenalin yaratamiyorum hayatumda simdiden tesekkurler

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• The Walking Dead dizi tek geçerim.

1|0
    0|0
  • link izlemediysen izlemelisin

0|0
    0|0
    • Düşsede izlesek.

• sinama çekimi var anca ama sinama çekimi die küçümseme 720 p kamerayla çekmiş adam yani izlenebilirliği var :D ben burdan izledim tavsiye ederim sıkılmassın.

• the walking dead dizi ama fazlasıyla işni görur

1|0
    0|0
  • Ölümcül deneyin tüm serisini izliyebilirsin

28 hafta sonra çok iyidir

1|0
    0|0
  • 28 gün sonra

28 ay sonra

30 gün gece

bitir daha dolusu var. zamanında tüm zombileri izledim mk

1|0
    0|0
  • Sıcak Kalpleri izle zombi filmlerine bakış acın değişsin :D ben sevdim filmi ama malum Amerikalılar işte parayonak millet işte fazla birşeyde bekleme

0|0
    0|0
  • Zombi filmlerinde heyecan gerilim arama hiç ogrish gir hayattan soğu 2dkda :D

0|1
    0|0
  • Kendini çok önem siyorsun galiba.her yaptığını paylaşma geregi hissetmen hastalıktir.

0|0
    0|0
  • Resident Evil en iyisi

0|0
    0|0
  • warm bodies te yeni cekilen cok iyi bir zombi filmi siddetle tavsiye ederim!

0|0
    0|0
  • walking death iyidir :)

0|0
    0|0
  • Bekle video çekip yolluycam ruhanen ölü bedenen solumaktayımda..

0|0
    0|0
  • yaşayan mı yürüyen mi ne ölüler vardı onu izle

1|0
    0|0
  • yeni bir tane var brad pit oynuyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• The Walking Dead izlemesin kesinlikle. Bi de Warm Bodies var, zombinin insana aşkını anlatıyo.Korkunc değil ama eglenceli hoş bir film tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • Ölümcül Deney Serisi - The Walking Dead - Ölülerin Şafağı daha bir sürü var fakat aklıma gelmiyor.

Yakında Ölümcül Deneyin son filmi çıkıcak o çıktığı anda yani vizyona girer girmez gitmelisin bence :)

1|0
    0|0
  • world war z

1|0
    0|0
Yükleniyor...