Tarihteki liderlerden birinin yerine geçme şansınız olsaydı, bu kim olurdu, neden?

Tarihteki liderlerden birinin yerine geçme şansınız olsaydı, bu kim olurdu, neden?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Franklin D. Roosevelt'in yerine geçmek isterdim, atom bombasını japonyaya değilde, fransaya ataradım :D

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hitler değeri bilinmemiş bir lider bence

0|1
    0|0
  • kesinlikleeee ve kesinlikle hitler ..

0|1
    0|4
    • cengizhan hitlerden kat ve kat

fazla katliam yapmıştır

• susun be size mi sorucam kimi seviceğimi ! adam kendi vatanındakileri topa tutmadı en azından !

• daha iyileri var

• en sakıncalı tiplerden biri olmak isterdim.hitler mesela:)

0|0
    0|2
  • Fatih sultan mehmet.

0|1
    1|0
  • mani nin yerine gecmek isterdim ama ayni sonu yasamak istemezdim,

0|0
    0|0
  • Büyük Iskender

0|0
    0|0
  • Stalin. seviyorum bu herifi...

0|0
    0|0
    • Yakışmadı hocam...

• o ölümleri görsen miden kaldırmazdı

• belki engel olurdum o ölümlere...

Erkekler Ne Diyor 11

• "Ben ki,

Sultanlar sultanı, hakanlar hakanı hükümdarlara taç veren Allah’ın yeryüzündeki gölgesi, Akdeniz’in ve Karadeniz’in ve Rumeli’nin ve Anadolu’nun ve Karaman’ın ve Rum’un ve Dulkadir Vilayeti’nin ve Diyarbakır’ın ve Kürdistan'ın ve Azerbaycan’ın Acem’in ve Şam’ın ve Halep’in ve Mısır’ın ve Mekke’nin ve Medine’nin ve Kudüs’ün ve bütün Arap diyarının ve Yemen’in ve daha nice memleketlerin ki, yüce atalarımızın ezici kuvvetleriyle fethettikleri ve benim dâhi ateş saçan zafer kılıcımla fetheylediğim nice diyarın sultanı ve padişahı Sultan Bayezıd Hân'ın torunu, Sultan Selim Hân'ın oğlu, Sultan Süleyman Hân’ım.

Sen ki,

Françe vilayetinin kralı Fransuva’sun veyahut İspanya vilayetinin kralı Karlo’sun... "

kanuninin, fransa kralına yazdığı gibi güçlü olmak insan işterdi

müthiş kibir, ihtişam var

sen ki derken küçük görmesi, ben ki derken güçünün kudretinin önlenemez olmasını vurgulaması ve de atalarından bahsederken muhteşem geçmişe vurgu yapması gibi tarihi şahsiyet müthiş olurdu

0|1
    0|0
  • Satuk Buğra Han...

Tarihte islamiyeti kabul ederek müslüman olan ilk türk...Ayrıca kürsüden kurusıkı atmazdı...İsraile şöle yapcazda böle yapcazda diyip İsrailin güvenliği için kurulacak olan füze kalkanına izin vermezdi...yada ne biliyim nato libya'ya giremez libyanın kaderi libya halkının elindedir diyip obamayla görüştükten sonra nato libyanın iyiliği için libyaya girmelidir diye kıvırmazdı... Satuk Buğra Han sayısız türkmenistan kenditini ele geçirerek TÜRK'lüğün ilerlemesinde büyük rol oynamıştır...

1|0
    0|1
  • Belisarius ve Hannibal Barca olmak isterdim.

Belisarius olurdum çünkü i*ne imparator ve kaltak karısının hain planlarını öğrenir ve kendimi İtalya Kralı ilan ederdim.

Hannibal olurdum ve muhakkak Roma'ya girmenin yolunu bulurdum, perişan etmezdim onca adamı.

0|2
    0|0
    • Oha Belisarius'u tanıyan birisi...

• Hep "Loser" ları seviyorsun. Scipio'su, Justinyen'i nerede bunun. Onlar olmadan olmaz.

• Scipio'ya winner diyorsun ya artık daha da bişi demiyorum :)

Ayrıca winnerları ne yapayım, adam winnersa zaten yapacağını yapmıştır, değiştireceğim birşeyi olmaz.

• 0|0
    0|0
  • jimi hendrixin yerinde olsam woodstockda imparatorluğumu ilan ederdim tarihin en kafası güzel lideri olurdum minakoyi. peace love .

0|1
    0|0
  • Ataturk

2|0
    1|3
  • Sence? :D

0|0
    0|1
  • Cont Vladislav Dracula. (Vlad Tepeş)

0|0
    0|0
  • Cengiz han yada atilla.Eğer bunların yerinde olsaydım dünya benim olurdu.

0|0
    0|0
  • Eli kanlı herhangi bir tanesi olabilir. Bu günlerde binlerce insanı katledesim var.

0|0
    0|2
  • Hz.Muhammed(SAV).

0|0
    0|0
Yükleniyor...