Eskişehir Anadolu Ûniversitesine giden var mı ?

Yada Eskişehir de yaşayan sizce tercih etmelimiyim yaşam ulaşım giyim vb. nasıl ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• buda sorumu Eskişehir siper bir yer

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Mezun oldum..

1|0
    0|0
  • en iyi kampüs ortamı olan üniversitelerden biri

1|0
    0|0
  • Üniversite için tercih edilebilir en iyi şehirlerden biridir.

1|0
    0|0
  • mükemmel bir şehir eğer bir şehir soğuk olmasın bir şehirde deniz olsun falan filan gibi takıntıların yoksa eskişehir süper eskişehir yaya şehri ben tercih etmezdim çünkü fazla güzel kız yok yani bana göre güzel kız yok hemde kışın çok soğuk olur nede olsa iç anadolu kendimde soğuk bir yerde yaşuyorum ve artık soğuktan bıktım

0|0
    0|0
  • Ekonomi (bilim dalı) mezunuyum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuzenim orada okuyir, geçen çarşamba Eskişehirdeydim gerçekten bir öğrenci için çok ideal bir yer. Giyim olarak özgürsün hiçkimse sana karışmaz, mini eteklisi, straplezlisi, dövmelisi, piercinglisi her türlü insan var yani çok çok güzel ve özgür bir şehir.

Anadolu üniversitesine gelince hazırlığı felaket zormuş, toplamda 5 kur var ve A kurundan başlayıp B-2.2 ye kadar gidiyorsun, ona özel SpeakOut ile Gateway kitapları varmış. Vizeleri finalleri biraz kastırıyormuş dolayısıyla İngilizce ile haşır neşir olanlar için ideal bir üniversite. Bölünlerin %30 ve %100 lük ingilizce eğitimine zorunlu hazırlık istiyorlar, bunun için sana 2 yıl süre veriyorlar bu 2 yıl içerisinde hazırlığı geçemezsen okulla işin bitiyor ve.seni Türkçe programlı başka bir üniversiteye yönlendiriyorlar. Kuzenim hazırlığı bitirdi ama biraz zorlandı. Sıkı bir maraton seni bekliyor başarılar dilerim :)))

0|0
    0|0
  • öğrenciler için idealdir yalnız bu tercih meselesi geçmedi mi ayın 18 inde bitti diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...