Lutfen bu soruyu bilen veya tahmin eden varsa yazsin

Neden kizlarda bu göz takintisi veya meraki var... Ne biliyim gözlerinin fotosu cekiyolar, resim cektiklerinde gözlerini belli etmeye calisiyolar,

NEDEN SIZCE? sizinde öyle bir merakiniz varmi kizlar

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Burnu kötüdür gözünü çeker...Bıyıklıdır dudaklarını büzüp seksi durmaya çalışır...Poposunu sevmez tüm fotoları vesikalık gibidir...Daha sayyy sayyy bitmez =)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Şöyle bir şey var. Kızlar şu son zamanlarda dudaklarını büzerek (erkeklere öpücük yollayarak) fotoğraf çekiliyorlar. Gözlerine de genelde renkli lensler takıp bak bu benim gözlerim ne kadar güzel değil mi diye beğendirmeye popüler olmaya çalışıyorlar. Yazık gerçekten. Ama ben hiç etkilenmiyorum. Eğer burada varsa öyle kız arkadaşlar duysunlar :)

0|0
    0|0
  • Erkeklerin aşık olduğu zaman aşık olduğu insanda ilk dikkat edeceği yerdir gözleri. Gözlerini beğendiğin insana aşık olabilme ihtimalin yüksektir.

0|0
    0|0
  • Başımda var, Gözleri çok güzel ve her fotoda fincan gibi.. Güzelliklerini sergilemeyi sever kadınlar, Hele ki uzuvlardan biri daha güzelse oraya dikkat çekerler

cut.

0|0
    0|0
  • şundan dolayı peki sen ne yaparsın ?

http://www.youtube.com/watch?v=hvx66NvLjds

0|0
    0|0
  • tüm etkileşim gözde başlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gözlerini beğeniyorlardır :)

0|0
    0|0
    • herhalde. sizde fark etmediniz mi bunlari?

• yok bimiyorum anlatta bileyim

• gözün renkli kısmına iris denir aynada bak dikkatlice görüceksin oradaki desenleri

• Öpücüklü foto atmalarından iyidir :)) Yok benim öyle fotoğraflarım tüm fotolarımda anadolu çocuğu gibiyim mübarek :D

0|0
    0|0
  • gözler önemli çünkü dudaklarını belli edenden iyi olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • evettt oda dogru... fark ettin mi sende bunlari

Yükleniyor...