Yanımdayken şarkı söylüyor. Neden acaba?

benden 1 yaş büyük 27 yaşında.ben hep ona abi derim.çocukluktan beri tanışıyoruz.sevgilisi olmasına rağmen yanımdayken başı eğik,uzağımdayken gözlerime odaklanmış şekilde aşk şarkıları söylüyor.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Sesim güzel ey dilber alırım aklını demek istemiş.. Senin Ks'de onun hakkında soru saoracak kadarda başarmış..

1|0
    0|0
  • Aldırmamalısın, bir yarası var anlamsızca..

0|0
    0|0
  • yorum yazmayacaktım da bu adam ya aşık ya da asılıyo

1|0
    0|0
  • ne demek neden illa hareketlerinden bişimi çıkarmalısınız? canı ister söyler ötesi yok! kendine pay çıkarma!

0|0
    0|0
  • Kafa gitmiş yazık.

0|0
    0|0
  • bence sen ona karşı bişeler hissediyosun :) bu yüzden ondan bişeler bekliyosun.. sana öyle geliyor olabilir dikkatli ol derim.

0|0
    0|0
  • Sakat olm bunlar. sen ne diyon benimde tanıdık abiler var aşk şarkısı söylüyor yanımda. vallahi sakat adam sıçarken bile şarkı söylüyor. yolda karşıdan karşıya geçiyorum. yanımdan geçen adam aşk şarkısı söylüyor. hey allahım

0|0
    0|0
  • dert den kederden söyler sıkıntısı vardır

0|0
    0|0
  • zarf atıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ıyy kaç ondan kaç aklınca ortaya söyledim üstüne alınmışsın ayakları yapacak takma sakın oltaya düşme

0|0
    0|0
  • Şarkısına göre değişir.arabesk bir parça ise; dertliyim beni dinle, aşklı çiçekli böcekli ise meyilli bence.

0|0
    0|0
  • Seni müzisyen falan sanıyordur.Ben de hep yaparım pencereden karşı komşuya bağıra bağıra şarkı falan söylerim, belki beni keşfederler diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...