Bugüne kadar kaç kitap okumuşsunuzdur?

Ve en sevdiğiniz yazarlar kimler? Hayatınıza yön veren bir kitap veya yazar oldu mu?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Sayısından emin değilim, zaten yeteri kadar okuduğuma da inanmıyorum. George Orwell, Dostoyevski, Gorki, Iain Banks, Irwine Welsh, Chuck Palahniuk, Anthony Burgess, Franz Kafka, Jerzy Kosinski aklıma ilk gelen yazarlardan. Henüz hayatıma yön verebilmiş belli bir kitap ya da yazar olmadı. Hepsinden bir şeyler kapmaya çalıştım bir nevi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• en az 1000 ama işim bu benim :)

0|0
    0|0
    • redaktör filan gibi bişey misin?

• en son evden taşındığımızda bütün kitapları saymıştım ama sayısını hatırlamıyorum.büyük bir koliyi ağzına kadar doldurduğunu düşün.en sevdiğim yazarlar ayşe kulin,peyami safa,reşat nuri güntekin,elif şafak,khaled hosseini,victor hugo..tüm okuduğum kitapların hayatıma yön verdiğini düşünüyorum.ama illa ki bir eser soruyorsan da ayşe kulin-adı aylin,füreya beni çok etkilemişti.

0|0
    0|0
  • Çok o kadar çok ki en sevdiğim kitaplar yüzü aşıyor..

Laurell K.Hamilton en sevdiğim yazardır.

0|0
    0|0
  • 500'ü aşkın.

0|0
    1|0
  • çok demek isterim ama söz konusu kitapsa asla çok fazla olamaz :) her çeşit kitap okuyup her düşünceyi anlamaya çalışıyorum ama tess gerritsen ın kitaplarını kurgu olarak çok severim.

0|0
    0|0
  • baya çok.hayır olmadı ama fikirlerini beğendiklerim oldu.her insan kendi yaşamına uygun olarak düşünür.bu yüzden fikirlerini beğendim ama hayatımı etkilemediler.

0|0
    0|0
  • 50 tane felan

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bile bir şeyler okuyorum. Franz Kafka'dan oldukça etkilendim.

0|0
    0|0
  • +20

0|0
    0|0
  • Her gün okuyacak bir şeyler bulurum. Jo Rowling'e bayılırım

0|0
    0|0
  • okumuşuzdur işte bişeyler

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• sayısını bilmiyorum evimin bir odası kütüphane...

0|1
    0|0
  • yalana gerek yok 11

0|0
    1|1
  • 1 kez roman okudum oda yarım kaldı. cahil bir insanım

0|0
    1|1
  • rascal nicov , orhan pamauk peyami safa

0|0
    0|0
  • Halikarnas balıkçısı, tarık buğra, Abdülhak Şinasi hisar, Ahmet hamdi Tanpınar, reşat nuri Güntekin, selim ileri... amin maalouf, Dostoyevski,... aslında tüm klasikler okunmalı fakat tarih kitapları seçilirken oldukça dikkatli ve titiz olmak gerekir

0|0
    0|0
  • 200 civarı

0|0
    0|0
  • Taş çatlasa 30 filan en sevdiklerim psikolojik felsefik ve dini kitaplar

0|0
    0|0
  • bine yakındır herald, ay abarttım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...