Mondinin kampanyası hakkında?

ya yeni ev alacağız,yeni ev döşeyeceğiz.evlenmeyi planlıyorum ..neyse ev için gerekli olan koltuk kanepe takımları hususunda mondi bir kampanya yaptı ya yemek odası yatak odası koltuk takımı 3 ü br arada 3 binllira ya fiyat neden bu kadar ucuz? sağlammıdır acaba güzelmidir gruplar?kullananlar ve kullanacak olanlar?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• bende evleneceğim zaman bu tarz kapmanyalara bakmıştım. mondi değil ama bit pazarı eskici falan varya ve 1 2 bu tarz mağaza oraya bakmıştım ama malların hepsi kalitesiz ve çirkin şeylerdi. almadım bu yüzden. ama belki mondide daha iyi şeyler vardır bilemeyiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Mondi İstikbal Bellona kalitesinde diyebilirim. Aynı şirketler gurubuna bağlılar mondi sonradan dahil oldu. Ekstra ektra kalite beklemek doğru olmaz kesinlikle çürük olmaz

0|0
    0|0
  • eski bir mondi çalışanı olarak şunu söyleyebilirim ki mondinin ürünleri çok kaliteli ve sağlamdır. türkiyede kaliteye önem veren doğtaş mondi kilim dir. birde özel yapım istersen inegöl mobilya. bunların üzerine mobilya tanımam. istikbal de de çalıştım ve tamamen sunta. fiyat pahalı ama kalite sıfır. mondide fiyatın uygun olması ürünlerin bir önceki sezondan kalan ihraç fazlası ürünler olmasıdır. zaten broşürlerinde stoklarla sınırlıdır yazar. sürekli olan bir kampanya değil yani

0|0
    0|0
  • harbiden yeni duydum kanke

0|0
    0|0
  • neymiş yeni duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...