Etkin hızlı okuma kursuna giden ya da gidip faydasını gören tanıdığı olan var mı?

kursa gitmek istiyorum ama deneyimi olan bir tanıdığım yok önerir misiniz?

Güncellemeler:
kitap okumayı çok severim elimden geldiğince okuyorum zaten ne yapıyım demiyorum kurs hakkında bilgiye ihtşyacım var, yardımcı olursanız sevinirim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• giden arkadaşlarım oldu, gözlemlediğim kadarıyla fazlasıyla faydası var:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sadece kursla olacak bisey degil bunu bilin.

Kursta sadece hizli okuma teknikleri,yontemleri,goz kaslarini nasil gelistirecegin falan ogretiliyor.

Gerisi sana kalmis okuma istegin yoksa yani odunsa giden bir odun olarak kaliyor

Pardon hizli okuma yontemlerini bilen bir odun oluyor kursa giderse

0|0
    0|0
    • daha fazla kitap okuyabilmek için istiyorum

• Ben kursa falan gitmedim ama hizli okuma teknikleri ile ilgili bir kitap okudum faydasii oldu

Kurs daha iyidir tabiki de

Benim demek istedigim teknikleri gunluk hayatta surekli egzersiz yapmak ogrendiklerini uygulamak

Okumayi sevmek yani sirf kursa gitmek icin gitmemek

• hangi kitap bu? Anlıyorum haklısın benimde istediğim bir ayda 5 değil 10 okuyayım zaten severek okuyorum ama okumak istediğim çok fazla şey var benim o kadar zamanım yok

• Bol kitap okumakta bunu kazandırır sana kursa gitmene gerek yok diye düşünüyorum .

0|0
    0|0
  • Benim bir tanıdığım gitti.Çok faydası oldu. Okuma hızı ve anlama oranı çok yükseldi.

0|0
    0|0
  • Al kitabı eline sesli bir biçimde oku. Hem diksiyon düzelir, hemde okuma alışkanlığı artar. Alışkanlıkta hız kazandırır.

0|0
    0|0
  • faydası oluyor git

0|0
    0|0
  • kardeşimi gönderdim çok faydalandı

0|0
    0|0
  • kurs nedir allasen sende cevher varsa çıkar ortaya zaten

0|0
    0|0
  • kendin geliştirisn iş sende biter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gidenlerin hiçbiri bi' bok olamadı oturun kitap okuyun.

0|0
    0|0
  • 8. sınıftaki kuzenim gitmişti , faydasını gördü .

0|0
    0|0
Yükleniyor...