Format Atmak Kolay Mı?

Arkadaşlar;format atmak için hep birilerine ihtiyac duyulur,bilgisayarcılara gidilir.Format atmak çok mu zor?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• kolay tabi. cd bulursan hemen yapabilirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• bilgisayarının donanımlarının kurulum cd leri varsa çok kolay bilgisayar hızına göre 1-2 saate kurarsın

0|1
    0|0
  • Öğrendiğin zaman aslında hiç de zor değil. netten biraz bak istersen. forum sitelerinde iyice araştır. Kafana takılan soruları orda sor.

0|1
    0|0
  • otomatik kendisi yönlendien cd ler var onlarda sıkıntı yok mesela window 7 ultimatenin cd si öyle.(bendeki).ama biostan yapılan disk bölme felan cartı curtu fazla zaman alabiliyo

0|1
    0|0
  • yoo çok kolay format için bilgisayarcıya giden kaldı mı, forumları incele nasıl yapıldığını öğrenebilirsin

0|1
    0|0
  • bilene her iş kolaydır ama format ta yapılmayacak kadar zor degil az biraz bilgisayar becerin varsa rahatca yaparsın

0|0
    0|0
  • Basit

0|0
    0|0
  • kolaydır, bilgisayar açılırken F12 ye bas, gelen menude "cd den başlat" seç, gelen menude kurulumu başlat seç, sonra sana seçenekler gelir, home pro ultimate, 64 bitse bilgisayar x64, 32 bitse x86 seçiyosun, kuruyor kendi sonra driverler ı yüklüyosun bilgisayarın kendi cd sinden, okiş olay tamam

0|0
    0|0
    • f12'ye basıyorum ama bir değişim olmuyor çünkü f12 tuşunun üstünde ses resmi var yani f12 tuşu aynı zamanda ses tuşu

• fn butonu var şimdi ben f12'yi tam manasıyla kullanmak için, fn+f12'ye mi basacağım

• aynen, F12 boot menude çok işe yarar, Ses sadece klavye kısayoluna eklenmiş, fn ile aktif olur

• Yoo çok kolay biçimlendirme belki ilk başta sana karışık gelebilir..

0|0
    0|0
  • armut olmayın gidi te bilgisayarcıya 30 kağıt bayılmayın windows 7-8 yüklemek bir sincap zekasıyla bile mümkün

0|0
    0|0
  • Herşey bir cd ye bakar...

0|0
    0|0
  • Hiç bilgisayarcıya gitmedim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...