Bir şarkının büyüsüyle anlık şiir yazar mısınız?

Bazı şarkılar bence oldukça tılsımlı bir güce sahip. Bazen ilk defa dinlediğiniz bir şarkı, belki de içinizin derinliklerinde var olduğunu dahi unutmuş olduğunuz duyguları bir anda uyandırabiliyor. Ve bu uyanışlar, bazen kendini farklı yollarda dışarıya vurabiliyor; şiir gibi, yazmak gibi, mırıldanmak ya da bir telefon ahizesini eline alıp cesaret etmek gibi...

Az önce Oz dizisinin son bölümlerinden birini izlerken, bir sahnesinde oldukça büyülü bir şarkıyla tanıştım. Dinler dinlemez, bahsettiğim bu uyuyan hisler, şiir yoluyla uyandılar içimde. link

Uzun zaman sonra ilk defa şiir yazıyorum açıkçası. Sizin de böyle bir köşeye karaladığınız anlık şiirleriniz vardır mutlaka. Son yazdığınız şiiri paylaşabilir misiniz? Anlık ruh hallerinizden dökülen kelimeleri merak ediyorum.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• AH O GÖZLER

Gözleri vardı onu bana bağlayan

Bakışı vardı her şeyi unutturan

Sözleri vardı kalbimi açan

Adı vardı imkansız olan.

Yanlş insan , yanlış arkadaş

Olmaz...Olamaz..

Kankan dite bu kadar yakınlık olmaz.

Bak adı olacak aşk.

Sevsende sevmesende

Sevgilin var istemesende

Dostlar arasına girilmez desende

Gözleri var onu bana bağlayan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yazmam

.

0|0
    0|0
  • hiç anlamam şiir yazmaktan dünyanın en duygusal sarkısını dnlesemde olmuyor ben duygularımı şiirlere yansıtamıyorum bir yansıtsam sanırım en kaliteli şair ben olurdum:D

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sorunu not ettim, sahurda yazıp geri döneceğim sana...

0|0
    0|0
  • Çizgi film izledikten sonra bir kere denemiştim. İlk ve son denemem oldu. :P

0|0
    0|0
  • Özellikle Ahmet Kaya'nın ayrılığın hediyesi şarkısı hep ilham yağdırmıştır bana. Neden bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...