Korku gerilim filmleri önerebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba, bana lütfen korku gerilim filmleri önerin, psikolojik gerilim vs :))) az biraz da konusunu anlatın ama çok azzzz ;)))

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• angelina jolie ve john malkoviç in başrolünü üstlendiği sahtekar(türkçe çevirisi) changelling orjinal ismi tavsiye ediyorum.yaşanmış bir olaydan bahsediyor.psikolojik gerilim dedin diye önerdim maksadım korkmaksa izleme ama anam,nasıl yani,hadi be demekse izleyebilirsin.

0|0
    0|0
    • evet severim bu tür filmleri..bak revolver (tetikçi) de harika..izledin mi?

• ne zorumuz varsa işte:) izleyeceksin fatma gülün suçunu ferihanın saçını beyin bu ya zorluyoruz boş yere.teşekkür ediyorum efendim...

• ahahaha süperdi rica ederim ben teşekkür ederim efenim..

Erkekler Ne Diyor 8

• önce film ismi düşüneceğim sonra yazacagım sonra konusunu anlatacagım :) izlediğim filmlerin isimlerine hiç bakmıyorum kusura bakma :D

0|0
    0|0
    • haydaaaa iyi yazmazsan yazma..ben sana yazayım bari bir kaç tane de izle: Koğuş, ayin, beşikteki el, esther, kusursuz cinayet( süper) vs..

benim film zevkime güvenebilirsin :D

• Shutter Island

The makinist

Akıl oyunları ( a beatifull mind)

memento

fight club

Donnie darko

0|0
    0|0
  • misery (sadist)

0|0
    0|0
  • requem for a dream

0|0
    0|0
  • Panaromal Activity 1-2-3

0|0
    0|0
    • herkes çok korkunç dediği için tırstım biraz ama ben daha beterlerini izlemişimdir kesin :)

• eğer hala izlemediysen kesinlikle "musallat 2" konusunu sanırım hepimiz biliyoruzdur... :)

0|0
    0|0
    • Abi iğrenç bi film neyine korkuyosunuz :D

• izlemedim korsanını alaığ izlemeyi düşünüyorum daha bir ayı var takipteyim ahahaha

• 1 aya kadar online film sitelerine düşer :):)

• içinde yaşadığım deri... izle bunu ,korku değil ama etkileyici ilginç..

0|0
    0|0
  • riddick günlükleri

herkese öneriyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • konu bölümüne vs yazdığın için serbest seçim hakkımı kullanarak recep ivedik diyorum...

0|0
    0|0
  • The grudge adlı piskopat bir film bar konusunu sorma cok korkunç yaa terk edilmiş evde bir ölü kadının ruhu dolaşıyor ve o eve adım atan insanlar lânetlemiyor pesini bırakmıyor kafalarımı tirlattirip öldürene kadar

0|0
    0|0
    • onu izledim ama ilginçtür korkmadım ya :) ben daha çok ruhani şeylerden korkuyorum..gerçi texas chainsaw massacre den de korkmuştum :D ilginç bir insanım ben işte :) teşekkür ettimmm

• Hahahah bendensin :D

• oh oh iyi :)

• içerdekiler

0|0
    0|0
  • Paranormal activity

0|0
    0|0
  • kesinlikle insidious filmini izlemelisin izledğim en iyi korku gerilim filmi ama gece izleki bi anlamı olsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...