ABD'yi neden seviyoruz/sevmiyoruz?

ABD'yi sevenler neden seviyorsunuz sevmeyenler neden sevmiyorsunuz

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Teknolojileri üniversiteleri gelişmiş şirketleri düşünme tarzlaru bazı arkadaşlar ırkçılık demiş ama afedersiniz bizim ülkedekiler daha ırkçı mesela babam karslılarda bizimle aynı renk olsada din olsada sevmez afedersiniz ama hepsüni ülke dışına atcander bunu sadece babam demiyır 5 kişiden 3 ü öyle düşünüyor biriside kanla beslenenlere sempati duymuyorum demiş ingiltere fransa italyayı amerikadan daha çok seversüniz ama şöyle gerüye dönüp bakınca fransa ingiltere italya hatta yunanistan abd den daha beter abd spor açısındanda çok gelişmiş bir ülke örnek alınması gerekir bence iyi taraflarından aka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İngiltere'ye karşı birleşen kolonilerin bağımsızlık mücadelesi sonunda kurduğu bu devlet, kuruluş amacına uygun politikalar izlemedi hiç. Sömürgeciliği modern anlamda tüm dünyaya kabul ettiren o. Nükleer enerjiyi yasaklamaya, azaltmaya; Küresel sorunları bitirmeye gönüllü bir sahtekar. ABD yalnızca kendini düşünen küresel bir bencil. Bu yüzden onu sevemem.

0|0
    0|0
  • Irkçılık hat safhada olduğu için sevmiyorum

0|1
    0|0
  • marshall planından beri nefret edıyorum abd den

0|0
    0|0
  • sevmiyorum çünkü; dış politikada izledikleri yol ve güçlü olmalarından dolayı zayıf ülkeleri donlarında sallamaları ayar edici.

seviyorum çünkü ; 70 lerde dünyayı ve anlayışı değiştiren bir hareketin halkına sahiptiler . dönem harika müzisyenler vermişti.

0|0
    0|0
  • abd yi seviyorum çükü adamlar zeki ve dunyada çin ve bir iki ulke hariç onların kuklası mesela

tayıp ne den gezi olaylarında abd ye gidid duşun

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum , Sevmediğim için sevmiyorum...

0|0
    0|0
  • abdyi sevmemek için okadar neden var ki hangisini yazayım

0|1
    0|0
  • özgürlük var teknoloji var ve turistik yerler

0|0
    0|0
  • Demokrasi ayağına bütün geri kalmış müslüman ülke insanını katlettiği için sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • sömürgeci hiç bir devleti sevmiyorum. fransa italya ingiltere rusya almanya... vs.

0|1
    0|0
  • Dejenere bir Millet.

Sevmiyorum.

cut.

0|1
    1|1
  • Hepimizi özgürleştirecekler.. Yes SirrRR ! :D

0|0
    0|0
  • Sevilecek yanı var sevilmeyecek yanı var..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kanla beslenenlere sempati besleyemem başka nedenim yok.

0|1
    0|0
  • üniversitelerini seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...