Gelenler Belgeselini (The Arrivals) aranızda izleyen var mı?

Gelenler Belgeselini (The Arrivals) aranızda izleyen varmı?

İzleyen arkadaşların belgesel hakkındaki yorumlarını bekliyorum.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet izledim bir çok bölümünü facede saolsunlar palaşan bir gurup vardı ordan ızlıyordum. Kimse farkında olmasada dünya üzerinde herkesin sandıgından çok daha farklı ve çok daha büyük oyunlar dönuyor. Bakış açımı etkileyen vesilelerden bir tanesidir ve bilinçlenmeme vesile olmuştur. Ama kim uğraşcak canım onları öğrenmekle bizim gençliğin çoğu laylaylom takılıyor. Bir kelime anlatsan aman ya ben kendıme bakarım banane der. Ama ayakta uyutuluyor önemsemiyor bu nasıl mantıktır anlamıyorum ...

Ayrıca dünya üzerinde en büyük oyun tüm dinlerin yok edilip yerine ahlaksızlıgın getırılme oyunudur ki çok başarılı sekılde devam etmektedir. Bu belgesel ve bu gıbı yayınlarda şunu anladım bu oyuna alet olmam için çaba sarfetmeme gerek yok bazı tv programları haric tv yı acmam dahı yeterlı çizgi film bile yeter ...

0|3
    0|0
    • nıye gızlısın acsana kendını sordugun soruda problem yok ok

• son cümleyi şöyle düzeltiyim bazen bır çizgi film bile yeter ...

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeni dünya düzeni ... Amaç ? Müslüman daima uyanık olmak zorundadır bu linkte belgeselin baslangıcı var isteyenler ordan devam etsinler ...

link

0|1
    0|0
  • İzledim, new world order, subliminal messages ve illuminatiyi deşifre etme amaçlı yapılmış amatör bir belgesel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende izlemistim bu belgeseli. Insani bilinclendiren cok guzel bir belgelsel. Dunya'nin uzerinde donen karanlik oyunlardan bahsediyor. 300'ler, illuminati ve bunun gibi guce tapan cikar amacli gruplarin insanlari korku, endise, terror ve ahlaksizlikla kolelestirme calismalarini sunuyor. Adamlar her konuya el atmis. Yillarini bu karanliga adamislar. Tum insanlik bu oyunlara karsi uyanik olmali. Bircok savasin, isyanin arkasinda bu kaos sever gruplar yer aliyor. Bunlari karsitlari olanlarda var elbette. InsALLAH, Bu konularda bilinclenip etrafimizdakileri de aydinlatirsak, kaos uretici bu gruplari beraberce yok edebiliriz ve bu guce tapanlari yok edecek Mehdi(a.s)'i zamani gelince destekleyebiliriz.

1|0
    0|0
  • izledim bütün bölümlerini ve bence tüm insanlığın izlemesi gerekiyor

1|2
    0|0
  • Tüm bölümlerini izledim.Bazı bölümleri gereksiz biçimde uzatmışlar.Belgesel içinde kurulan bağlantılar mantıklı.İzledikten sonra kendimde araştırma yapıp bir sonuca ulaşmaya çalıştım.Özellikle 25. kare olayını bu belgeselden sonra detaylarına kadar araştırdım.Evinde televizyon olan çoğu insan aslında ince ve sağlam telkinlerle kontrol ediliyor bir şekilde.Yetişkin insanlardan daha çok 15 yaş altı çocuklara daha çok etki yapıyor.25. kare olayını araştırırsanız , kurulmuş zekice bir komplo ortasında olduğunuzu anlayabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Her insanın izlemesi gerekir diye düşünüyorum. İnanıp inanmamak size kalmış. Lakin bu belgesel, içinde yaşadığımız dünya hakkında, medya hakkında önemli bilgiler sunmaktadır. Sunulanı kabul edip etmemek de size kalmış. Ama, bence tadına bakmak lazım. Eğlence amaçlı olsa da izleyin lan, ben eğlendim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...