Otohipnoza inanırmısınız kişi bunu başarabilir mi?

Otohipnoza inanırmısınız kişi bunu başarabilir mi?

(otohipnoz kişinin kendi kendine hipnozudur bi çeşit sığ meditasyondur)

Birinin bunu başarabileceğine inanır mısınız? Bunu başarabilirseniz size ne gibi yararları olabilir?

(mesela psikolojik sorunlarınızı çözmede kullanabilirsiniz bunu)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• otohipnoz ya da irade ve aci kontrolu. yillardir yapiyorum bir donem egitimini aldim oz irade ve aciya dayanma adi altinda. sahnede ya da calismalarda oldukca faydali oluyor, bedensel anlamda zorluklarda etkilenmiyorum ya da calisma stresinin insanda yarattigi etkiye karsi koyabiliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sanırım ben bunu yaptım bir ara. sonrasında da dengem bozuldu. yeni yeni alışıyorum yeni durumuma.

0|0
    0|0
    • emin değilim başka bir şeyde yapmış olabilirim.

• ben sınırı aşmamak için fazla soyutlamamaya çalışıyorum kendimi.

• bir de benim psikolojimi daha çok bozmuştu. insan kendisinin çok farkında olmamalı. ama baştaydı bu.

onun dışında ölüm korkumu hafifletiyor.

• inanmıyorum

0|0
    0|0
    • inanmalısın ben başarıyorum insan kendını yonlendırebılır buna ınanırsan kendıne aıt duygularıda yonlendırebılırsın buda ust ınsan demek sınır koyma ,neden gızlı kullanıcı yaptın kendıne bu kadar uzak olma

Erkekler Ne Diyor 3

• Kişi kendini ancak dışardan alacagı Alkol ve benzeri maddelerle hipnoz eder. Uyanınca da yarısı birşey hatırlamaz

0|0
    0|0
    • insan zihni herseyi başarabilir

• gerçi bu sessizlikten sonra ( tabi tamamen sessizlikten bahsetmiyorum. ama sakinlikten sonra, başka şeylerle ilglenmen kesilince ) bazıları delirmişsin gibi bakabilir.

• Elfreni cekiliyken gaza sonuna kadar basıp elfrenini indirmek gibi birşey yani

• Ona trans hali deniliyor işte... Bir nevi aşırı odaklanma demektir. Mesela "kesseler acımaz" durumu bundan kaynaklanır. İnanılacak bir durumu yok. 1 bardak suya inanıyor musunuz diye bişey mi var? Alır içersin cork cork.

0|0
    0|0
  • yok inanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...