Korku filmi izlemek istiyorum yardımcı olurmusunuz

evet gerçekten korkunç film önerisi olanları beklliyorum

Güncellemeler:
kötü ruh(evil dead) su dakika itibariyle bitti. öneren tüm arkadaslara tesekkürler. mükemmldi.

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Korku filmi sinemadaki en zor türdür. Siz eğer "ben korkmak istiyorum" diye film izliyorsanız o halde kendi kültürünüzden ya da kendi kültürünüze yakın öğeler içeren sinemalardan filmler izleyin. Çünkü korku sonradan edinilmiş bir deneyimdir. Yeni doğan bir çocuk bir köpekten korkmaz taki köpek ona saldırıncaya kadar. Bu olay bilinç altında bir korku refleksi oluşturur. Sizin izlediğiniz farklı kültürlerden korku filmleri (özellikle dinsel öğelerden besleniyorsa) size sadece komik gelecektir. Size önerim kaliteli gerilim filmleri izleyin.

2|0
    0|0
    • evet haklısın . türk filmlerini normalde sevmem ama bir gece büyü izlemistim.kurandan sureler falan okuyolardı . diğer korku filmlerinden daha çok etkilemisti

Erkekler Ne Diyor 17

• Evil dead - The exorcist

1|0
    0|0
  • Karanlık Sırlar,

Rec

Rec 2

veeeeeeeeeee EVIL DEAD .. :)

1|0
    0|0
    • bunları izlemedim . hangisine basliyim :D

• evet düblaj isi bozuyor zaten filmi. tesekkür ederim

• Rica ederim :) iyi seyirler ve gerilmeler :D

• Sinister izle emin ol filmden anliyorsun seversin ama sonunu gordukten sonra butun korkun az biraz geciveriyor. Sonunu daha iyi yapabilirlerdi ama cok guzel filmdir

1|0
    0|0
  • Bu çok göreceli ama kimisi bilimkurgu tarzı korkuyu sever kimisi de hayalet v.b. korku türlerini sever peki ya sen hangisini seversin ?

1|0
    0|0
  • Sondurak seerileri korku değil ama sürükleyici.

1|0
    0|0
  • paranormal activity 1-2-3-4 tüm bölümler birbirine bağlı ama dikakt et fena etkiler.

1|0
    0|0
  • Korkunç bir film izle. çok korkunç kadının bacağını kesiyorlardı galiba tvde görmüştüm. ama gülüyor. niye anlamadım

1|0
    0|0
  • kubrik seviyorsan alfred hitchcock da seversin...kuşlar (the birds) filmini öneririm

1|0
    0|0
  • SAW 7 kesinlikle tavsiyem ilk 15 dakika dayanamazsın her iddiasına girerim

1|0
    0|0
  • geç kaldım galiba

1|0
    0|0
    • hergün en az iki korku filmi izliyorum geç kalmıs sayılmazsın :)

• bir cin vakasını izle korkmaktan uyuyamayacaksın :)

1|0
    0|1
    • bunu sinemada sadece 3 kisi izlemistik . pc de olsa etkilenmezdim ama sinemada tövbe bismillah diye diye izledk :D

• dabbe bir cin vakası

1|0
    0|1
  • köyü izle ve sonra bana lanet et 2 saatimi bosa harcadım diye :D

0|0
    1|0
  • Dabbe 4 sanırım vizyonda :) 3 cok basariliydi bence:) 4 ünde fragmanini izledim baya etkili :)

0|0
    0|0
  • müsallat :D

0|0
    0|0
  • REC serisi

0|0
    0|0
  • testere izle

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Su zamana kadar hiç bir korku filminden korkmadım yorumlardaki bütün filmleride izledim ama bana sorarsan lanetli ev 2 yi izle diğerlerine göre daha iyi özellikle yüksek ses ve karanlık bir ortamda izle birde evdeki düşman vardı gerim gerim gerilmiştim

1|0
    0|0
  • musallat 2

3|0
    0|0
  • hmm geckaldim ama aklinda bulunsun yine beyond u mutlaka izle ilk yarim saatinde korkmayip dayanirsan devaminida rahatlikla izlersin iyi seyirler

1|0
    0|0
  • Kötü ruhu izledim en son ben güzeldi tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • El espinazo del diablo

1|1
    0|0
  • micheal bay´s

texas chain saw massacre

0|1
    0|0
  • the others izlemediysen gerilim ama ürkütücü ben yalnız izlemiştim korkmuştum bayağı

0|0
    0|0
Yükleniyor...