Filmlerdeki en güzel sahne

Filmlerde ki en güzel sahne hangisi bence Giden sevgiliyi son anda dur gitme dedikten sonra kavuşmaları ya sizce

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• Mutlu sonlar güzeldir :)

Çekip öpüşüyorlar ya o harıka :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Giden sevgiliyi durdurma sahneleri artık çok eskilerde kaldı.Mesela ben Ocean's serisinin finalleri gibi bitişleri severim. Duygusal filmler bana gelmiyor.

0|1
    0|0
    • Evet leyla ile mecnun aşkı göremiyoruz artık en kötüsüde gidene iyi ki gidiyor deyip sevginin bittiği ann

• oceans serisine hastayım yaa :DD

• Yeşil Yol Filmindeki

John Coffey: Artık sona ermesini istiyorum. Gerçekten yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri olmamasından… İnsanların birbirine kötü davranmasından bıktım. Her gün dünyada hisettiğim ve duyduğum acılardan usandım. Çok fazla var… Sanki her an için kafama cam parçaları batıyor.

Elektrikli sandalye sahnesi bir de ... Mükemmel bir sahnedir ..

1|1
    0|0
  • bence klip yapıyorlar ya en gzl sahneleri o çok gzl oluyor

0|0
    0|0
  • bence yeşilçamda çirkin ve beğenilmeyen kızların güzelleşip sevdiği erkeğin karşısına çıktığı sahneler :)

1|0
    0|0
    • Aynı konu Jönlerle ilgili fazla yok genelde kızlar değişiyor

• Sevgililer kavga ederken sevişmeye başlıyorlar ya aniden işte o sahne ;D

0|0
    0|0
  • ağlayan insanların gülümsediği sahne..

ya da çok acı çekip birbirini bulmuş olanların sarıldığı,muhabbet ettikleri sahneler.

0|0
    0|0
  • Macera , aksiyon dolu sahneler candır <3

En sok aklıma gelen Hızlı ve Öfkeli'de ki Dom ile sevgilisinin yarış sahnesi ..

0|1
    0|0
  • bence de

0|0
    0|0
  • Bence filmden filme değişir yani :)

0|0
    0|0
  • Darth Vader : I'm your daddy Luke

0|0
    0|0
  • kızın erkeği aldattığı sahne :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• film hastasiyim yuzlerce izlemisimdir.En cok duygulandigim sahneler de 1 tane film de toplanmis gibi neredeyse..Izlemeyenler cok sey kacirmistir..

How to train your dragon..

harika bir animasyon filmi..

link

it is ok..I*not gonna hurt you..

49.saniyeden itibaren izleyin..

bir de filmin sonunda toothless in kanatlarini kaldirip altindan hiccup un cikmasina cok duygulanmistim..

o da bu kisim da..

link

0|0
    0|0
  • katilin,suçlunun ortaya çıktığı sahne

0|0
    0|0
  • marty nin zaman makinasını gördüğü an

0|0
    0|0
  • Geçen gün sorulmuştu bu soru

0|0
    0|0
  • hepsinden daha güzeli var. karşılıksız beklemeyi anlatan sahneler. özellikle Hachiko adlı filmdeki bekleme sahnesi, insanı saatlerce ağlatacak derecede güzel.

0|0
    0|0
  • her dizi toplumu ahlaksızlaştırmak için yapılıyor artık gençliğimiz bozuluyor.Dizilerde 18-19 yaşındaki liseliler sarmaş dolaş ve sürekli çocuklarımız gençlerimiz bunları göre göre onlar da normal bir şey zannediyorlar ve zihinlerine böyle kazınıyor.

0|0
    0|0
  • Güzel sahne anlayışına hayran kaldım.

1|1
    0|0
  • meksika açmazı diye tabir ettiğimiz sahneler

0|0
    0|0
  • Forrest Gump filminin son sahnesi.. Harikaydı yaa

0|0
    0|0
  • link

işte final.

0|0
    0|0
  • Bana göre karayip korsanları filminde Uçan hollandalı gemisinin denizden çıkışı harika gerçekten..

0|0
    0|0
    • Ona bakilirsa Voldemort ile Harry'nin kapisma sahnesi cok iyi , Gandalfin rohan da ki yigitlerin uzerine salinan nazgulleri salmak icin at ustune piti piti kosup o ak asasi ile ak isigini cikartmasi. :))

• Çok güzel bir film

• joe black, eleman ölmemişya aga hatun ağlamaya başladığında geri geliyo falan, öyle sahneler işte...

0|0
    0|0
  • Öpüşme sahneleri :)

0|0
    0|0
  • Film'in konusuna göre değişir.

0|0
    0|0
  • bence sevişme sahnesi

0|0
    0|0
  • Büyük bir yanlış anlaşılma varken, gerçeğin ortaya çıktığı sahne :D