ETS tur ile YUNAN ADALARI

ETS tur ile yunan adalarına giden varmı? Ağustos sonu gideceğim. Oralardan ne getirebilirim bilen varmı? Birde gemiye içki sokmak yasakmış. İllaki gemiden mi alcaz? Giden varsa bilen varsa bilgi reca ediyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ben de gidecektim ama astarı yüzünden pahalıya geliyo. Atıyorum 300 euro diyo turun kendisine, yunan gevuru 120 euro vize basıyo. al işte. 1100 tl oluyo şimdiden. 500 de en az orda harcasan en az 1600 tl. bir de liman vergisi yok ayak bastı parası, yok kamarot bahşişleri yok bilmem ne. ek tur ücretleri valla kol gibi giriyo insana. Sen kaça mal ettin ayıptır sorması?

0|0
    0|0
    • şuan sadece 4 günlük tura ödediğim para 2 kişi 1900 tl pasaport paraları 400 tl dahasıda var tabikide. Mezara götürmeyelim parayı bugun var yarın yokuz dedim. Vizesiz olduğu için adalar vize parasından yırttım şimdilik

• evet artık vize koyulacakmış adalara da. yeni okudum. yılbaşı paketlerinde adalar seferine şimdiden vize ücreti koymuş tur şirketleri. demek ki yılbaşına vize geliyo tekrar.

Kızlar Ne Diyor 1

• yasak evet. ayrıca sana bir öneri para , saat, tel. gibi eşyalarını mini kasada sakla.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla dostum benimde aklımda gemi turu vardı ancak hem pasaport ve vize sorunları hemde bir de gemi personeli için bahşiş konusu beni sindirdi. Yarın kız kardeşimle birlikte ets'nin düzenlediği karadeniz turuna katılıcam :)

0|0
    0|0
    • pasaport 1 yıllık 207 tl ucuz yunan adaları vize de istemiyor. Gemi personeline bahşiş günde 7 euro olann mı? Saçma bişey ama vericez artık tatile o kadar para verip 7 euro için vazgeçmek olmadı maalesef arkadaşım. Sana hayırlı yolculuklar

• yunanistanda şu an kriz olduğundan kazıklıyolar ama şu an en çok hoşlarına giden türk turistler...sakız adasından sakız reçeli getirebilirsin. mastika diye sakızlı rakıları var seversen. reçina diye tatlı şarapları var...başkada bişey alınmaz

0|0
    0|0
  • gitmek isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...