Faceden sahte hesap actim, cok pismanim

ilk zamanlarda eglenmek icin actim hesabimi bir arkadsimla ve tableten girdim icin yanisikla ark teklif göndermisim birini farkinda degilken bana mesaj ati ve öylesine konusmayi basladik meyerse benim uzaktan akrabam oliyor, ama daha önce hitc görusmedik. Cocuk resim istedi bende arkadasim arap oldu icin dediki benimki yolabilirsin nasil olsa tanimiyorum, arkadasimda biraz cirkin dogrusu ama turkoldumu söyledik. Birbirimizi tanimak icin soru soriyorduk birbirimizi ama säyledigim hersey gercek arada bir tane bile yalan yokk arada resim haric... Ama sorun su ki ben onu tanidikca sevmeyi basladim, ben dugun gece beni nasil biri oldunu dusuniyorsun diye sordum, oda durust, agirbasli, aile terbeyli almis, kirilgan, temiz ve komik biri oldugumu söyledi..

Siz olsaydiniz napardiniz, konustunuz kiz gördunuz resimdek kiz degil de baska biri. daha guzel biri oldunu..

nasil aciklarim, hesabimi kapatiyimi? ve iletisimizi temeli kapaiyimi?

not; avrupada yasiyoruz cocuk bana guvendi icin herseyini anlati bana bende onu uzaktan tanidigim icin bunlar dogru oldunuda biliyorum. ama utaniyorum kendimden yalan söyledim ici resim konusuda. Ayrica belki tanidik oldum icin ve onun yasadigi seherin aslinda yanimda yasadigimi ve ayni memleketen oldugumu bilse belki daha cok sevinir...ama ben kizi cok uzakta yasadi ve turk ama baska bir memleketen oldugunu öyle biliyor.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• avrupada hangi ülke ?

0|0
    0|0
    • Isvece

• Hayir oynamiyorum, seviyorum gercekten

• vays o zaman açıkla herşeyi gör ebeninkini

Erkekler Ne Diyor 16

• Yanlislikla arkadaslik teklifi yollanmaz bari bu konuda durust olsaydin!

0|0
    0|0
  • genelde herkes güvenlik açısından internette gerçek resim kullanmadığı için pek sorun olmaz. istersen gerçeği anlat ona. güvenlik bahanesini ilet. ama eğer sizi gerçek yaşamda iyi biri olmadığınızı ve gönül eğlendirici biri olarak biliyorsa işte bu kötü olur.çünkü çocuk senin onu yakından tanıdığını anlayıp ve eğlendiğini zannedip utanabilir ve senden uzaklaşabilir. saygılarla.

0|0
    0|0
  • Konuşmaya devam et. Fotoğraf bir temel değildir. Tecrübelerimden edindiğime göre sen korunmak için fotoğrafını koydun onu işletmek için değil. yani sıkıntı yok. devam et. eğer senlik biriyse devamını da getirebilirsin. ama şimdilik söylememeni tavsiye ediyorum. güvenini tam kazanmışken söyle ve sebebini de söylemeyi unutma. eğer bunca yaşanmışlığa karşın seni istemezse kendi kaybeder.

0|0
    0|0
  • ona söyle ben eğlenmek için açtm falan die durumu olduğu gibi anlat bişi demez banada oldu böyle olaylar emin ol anlatırsan daha iyi olur anlatmazsan kötü olur yalana gerek yok cher şeyi olduğu gibi anlat zaten o senın karakterini sevmiş diğer arapta çirkin diosun kesin sıkıntı çıkarmaz

0|0
    0|0
  • hesabi sil, iletisimi kes. sonra bir kac hafta sonra gercek hesabinla cocuga arkadaslik tekif et ve oradan tekrar gercek yüzünöe iletisime gec.

1|0
    0|0
    • Ya ayni kiz oldugumu anlarsa? Cunki ona anlatigim hersey dogru

• Anlamaz. Hem anlasa bile sorun olmaz inan bana. Bu arada münihden selamlar :)

• Sen bu konuyu daha önce açmamışmıydın ya :D

0|0
    0|0
  • çocuk tipe dikkat etmeden sevmiş sanırım ve siz kızlar tekrar kaybettiniz siz bu kafayla bir yere zor gelirsiniz.

0|0
    0|0
  • ya bu kızlar ne anlıyor faceden sahte hesap açmaktan.. kaç tane geldi bu sorudan. amacınız ne arkadaşım. :)

0|0
    0|0
  • zararın neresınden dönsen kardır itiraf et biran önce

0|0
    0|0
  • 1) yalan söylemeyecektin..
    2) malsın

0|0
    0|0
  • BEnce doğruyu söyle. Ve kendi resmini göster.

0|0
    0|0
  • Herhangi bir sorun yok. Devam et

0|0
    0|0
    • Devam mi edeyim?

• Tabiki de. sen eğer kendini o arkadaşından güzel görüyorsan ve gerçekten de ileriki hayatında seninle beraber olmaya layık biriyse neden olmasın? Çünkü bir arkadaşım da bunu yaşadı ve hala o kızla çıkıyor. Senin niyetin adamı işletmek değil, kendini saklamak. Yani neden olmasın ki. Ama öncelikle bu adamla gelecek hayali kuruyor musun kurmuyor musun onu söyle.

• ah siz ergenlerin hikayeleri :S

0|0
    0|0
  • Ne kadar süre konuştunuz bende ilk okul arkadaşımla facede konuşuyordum hoşlandım kızdanda dün..

0|0
    0|0
    • 5 gun oldu

• Onun kisiligi karakterini sevdim:) fikirinizi icin cok tessukurediyorum suuper bir fikir.. Tessukurederim insallah kizmaz

• Kızmıycak.. Çünkü ona degerli oldugunu his ettirceksin.. Kimse deger veren kişiye kızamaz en fazla küsüer oda gidemiyorum darıldım gönlüm al dercesine bir naz olur.. Dedigim gibi degerli oldugunu belli at ama suyunu çıkarmadan.. Aşka saygımdan hep rica ederim ^-^

• gerçek hesabın üzerinden iletişime geç ve bakalım neler olacak

0|0
    0|0
    • Nasil yapicam ya zaten benimle konisiyor, kizlarla arkadas yapmayan biridir

• e tamam madem zaten iletişim var bir şekilde ağzını ara var mı biri öğren muhtemeln açılacaktır sonra duruma göre ver ayarı

• İyi yapmışsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gerçekleri söyle, arkadaşının fotoğrafını attığındaki yakınlığınızla şimdiki yakınlığınız aynı değil. O zamanlar seni tanımıyordum falan de. Ama artık benim için önemlisin vb şeyler diyebilirsin. Tekrar hesap açıp yeniden başlama. Bu sefer de resim senin resmin olur ama anlattığın hayat hikayeni değiştirmek zorunda kalırsın. Yine yalan. Ve daha kötüsü.

0|0
    0|0
    • Evet ona dogrusunu anltmaktan baska carem yokk

• daha fazla uzatma zor olsada doğruyu söylemelisin

0|0
    0|0
  • Sie sind ein Deutscher?

0|0
    0|0
  • sahte hesabı kapa , iletişimi kes. uzaktan akrabanmış zaten. bir yolunu bul ve reelde tanış.

0|0
    0|0
    • Gercekten super bir fikir :) daha mantikli zaten iki ay sonra onun dayini oglu dugunu var bizde davetliyiz, enistemin arkadasida olur insallah tanisiriz orda. tessukurederim

• rica ederim umarım işe yarar :)

Yükleniyor...