İnsanlar ve çekim kanunu hakkında

Bir söz vardır hortlak,kendisine bir nebzede olsa benzetmek için insanın suratını yalarmış(not böyle birşeyin dinde yeri yoktur zaten din adınada söylenmemiştir bu söz) bu görüşü insanlara uyarlarsak,herkes herkesi kendisine benzetmek için bazı uğraşılarda bulunduğunu istatiksel olarak söyleyebilirmiyiz?örnek vermek gerekirse dindar birisi diğer insanlarında dindar olmasını isterken,içki içen ve gayrı meşru eğlencelere giriftar olmuş biriside herkesin içki içip gayri meşru eğlenceler içerisinde olmalarını düşlermi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• neden düşlemesin ki. herkes kendi düşüncesi ve yaşayış tarzının doğru olduğunu düşünüp, dünyaya kendi düşüncesinin hakim olmasını isterken zaten bu değil mi düşüncesi. hadi bunları bir kenara bırakalım çevremizdekilerin bizi taklit etmesinden bazen hoşlanırız kendimiz daha önemli sayarız ozaman buda kendine benzetme değil mi?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• işte bu da panpaizm :/ biri de çıkıp gel bu sorudan gidelim panpa demedi . neys

2|2
    0|0
  • içki içen ve üç gayri meşru çocuğu olan birisi olarak herkes grup seks yapsın isterim.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben farklı olmanın güzelliğine inanırım. Kimsenin benim gibi olmasını düşlemem, kimse de benim onlar gibi olmamı düşlemesin.

NOT: Suratımı asla yalatmam ! :))

0|1
    0|0
  • İçki içen ve gayrı meşru(?) eğlencelere giriftar olmuş biri olarak başkalarının bunun içerisinde olmasını istemem. Kalabalıklar keyfimi kaçırıyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...