Trafikte sakin kalabiliyor musunuz?

Trafikte sakin kalabiliyor musunuz? Malum hele istanbul trafiği felaket oluyor bazen. Elbette sakin kalmaklazım ama, yoksa strese yenik düşüp küfür vs oluyor mu? :)

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Pek sakin kaldığım söylenemez.Bayan sürücülerden çok şikayetçiyim.Seri araba kullanamayanlar ve sinyal vermeden dönüş yapanlar kavşakta sürekli yol verip bekletenler,kırmızı ışıkta geç kalkanlar ,şeridinden gitmeyip araçlarını üstüme sürenler sağolsunlar ,sayelerinde küfür dağarcığım çok gelişti :)) Ama keyfim yerindeyse bana küfür bile etseler gülüp geçiyorum .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gayet sakinim. Küfür? Hayır, hiç tarzım değil. :))

İki şeritli yol da kocaman kamyonun yanına geçip aynı hızda ilerlemek selektör yapanları dinden imandan çıkarmak..hızla gelen komyon, otobüs vs aniden önüne kırmak.. beni sollayan edepsizlerin dibine yapışmak ve öyle ilerlemek..sağa yanaşmak gerekirken ta yol ayrımına kadar sol da seyretmek ve aniden direksiyonu kırmak, ışıklar da 1 saniyeyi çok görüp "yürüsene lan" diye kornaya abanmak.. Vs vs hepsi bende hepsi. Tabi digerlerine sakin demek..sanmıyorum ya. Hem ne var ki? Sabah sabah atraksiyon işte. Ayrıca telefonla konuşurken bütün şeritler benim, adeta dans eder gibi sola sağa kirabilirim. Sakın "alkollü" olup olmadığımı sormayın, kırarım kalbinizi. Ayrıca bayanlar, arkanızda ki "cix" benim. Hihoha!

0|0
    0|0
  • haksızlığa gelemeyen bir yapım var..ve bu yüzden sakinlik bana göre değildi hiçbir zamn

0|0
    0|0
  • sinyal vermeden pat diye duran ben ani fren yapınca sanki suçlu benmişim gibi ters ters bakan odunlarla dolu bir trafikte insan nasıl sakin kalabilir , bugünki yaşadıklarımı paylaşasım geldi bak iyi oldu bu soru =)

0|0
    0|0
  • trafik en dayanamadigim seylerden biri. araba kullanmaya bayiliyorumm ama yavas trafik canimi SIkIyor. Bi de agresif suruculere kiziyorum bende agresif oluyorum ;(

0|0
    0|0
    • ama bir de şöyle birşey var daha 19 yaşındasın.. erken yaştan itibaren araba kullanmak iyi birşey.. çok deneyimli şöför olacaksın yakında

• burada derken ? Almanya mı

• abd. 16yasindan beri araba kullaniyorum ben ;))

• acayip sakin kaliyorum ben hiicc iplemem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Valla ben sakin kalabiliyorum. Bazan benim hayal gücümü zorlayan dangalaklıklar yapılabiliyor trafikte ama genelde kontrolümü kaybedip küfür etmem. Gerizekalı derim belki çok büyük dangozlukalr karşısında ama oda küfür değildir, adam hakikaten gerizekalı olduğu için demişimdir :D

0|0
    0|0
  • Sakin araba kullanıyorum ama sakin kalamıyorum. Şu tipler beni çıldırtıyor.

1) Arkadan tampona yapışanlar

2) Otobanda tampona yapışıp selektör yakanlar (hayır efendim 70-80'le yol blokelemiyorum)

3) Sinyalsiz dönüş yapanlar

4) 50-60 ortalama hızlı şehir caddesine tampona yapışanlar

5) Emniyet şeridinden önüne geçmeye çalışanlar

Kovalama, kapışma gibi şeylere pek girmiyorum. Fakat tampon tacizi yapıp sağımdan geçenlere hız artırıp sağ şeritte tıkanmasını (keza zaten ileride trafik var görüyorum o yüzden hızlanmıyorum) sağlayıp kendimi rahatlatıyorum.

0|0
    0|0
  • En fazla "Öküz" demişliğim var bir kaç kez onda da kaza atlatmam gerekli. Evet son derece sakinim. Genelde yanımda oturanlar hayret ederler. Ama bu sayede yani sakin olmam sayesinde, o hakaret ettiğim insan müsvetteleri yüzünden kaza yapmadım hiç.

0|0
    0|0
  • İstanbuldaki Trafik sorunu yıllardır sürüyor. Ama artık metrobüs var en azından otobüs cekmiyor millet. Trafige cıkanlar da artık bu yaz nasıl olacak kimbilir. Araba doldu heryer

0|0
    0|0
  • trafikte kesinlikle sakin olamıyorum agresifim

0|1
    0|0
    • +1 abi ben oyunlarda hıncımı çıkartıyorum adamı indiriyorum arabadan taramaya başlıyorum en azından stress atıyorum

• buradaki trafige takilinca istanbul trafigini mumla degil direk spotlarla ariyorum... garip soforler bin bir cesit insan... neyse en azindan felc trafik olayinda teknoloji saolsun, telefon tablet vb takilabiliyorum ( ben kullanmiyorsam ya da trafik kipirdamayacak haldeyse) bunalmak yerine

0|0
    0|0
  • Her gün köprü geçen birisi olarak alıştım artık hiçbir şey hissetmiyorum...Çok sakinim :)

0|0
    0|0
  • daha önceleri hayır ama son birkaç yıldır evet çok sakinim,sanırım yaş ve tecrübeyle alakalı,artık bana makas atanları yakalayıp aynısını yapnaya çalışmıyorum..

0|0
    0|0
  • arabam olmadığı halde otobüslerde adamlara saydırıyorum hatta oyunlarda bile kendimi kaptırıp adamlara demediğim kalmıyor hatta daha da abartıp adamı arabadan indirip tarıyorum silahla o işin şakasıda sinirlerim sanırım.

0|0
    0|0
  • sakin kalıyorum kesinlikle.

ama çok salak var trafikte yaa !

0|0
    0|0
  • Asla..

Joy Fm biraz alıyor stresi, tavsiye ederim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...