Bundan nasil kurtulabilirim ?

Selam Arkadaslar,

ben bir kizi cok sevdim, benden ayrildi, 3 4 ay pesinden kosdum ama nafile idi,Kontagmizin tamamen kesildiginden sonra caresizligimden mi, cok mu sevdigimden bilemem, bir ay ask sarkilari dinler, bunalima girerdim sanki. Hatta aglamisdim bir kac kez. Ayrilma sebebi, kiz degilim yüzüne bakamam dedi be ayrildi.Dogruymus. Kabul etsemde istemedi.

Sorum su, aradan 15 ay gecdi hangi kizla icli disli olsam, (cinsel iliski, konulu seyler gecse aklimdan) (*mastürbasyon) icimde hep bir pismanlik geliyor. Aciyorum ask sarkisi, onur koc, rafet el roman, ve yine o kiz geliyor aklima. simdi kiz arkadasim oldugu halde ... nasil kurtulurum bundan ? Eski sevgiliminfe nr sini aldim mail adresindrn, bir kac ay önce öylesine, sade arkadas olabilirz diyor, hic bisi bilmiyor kiz arkadasimdan, aklimda eskisi var ama o o konulari konusmak hic istemiyor. hic yazmam o yüzden ama o yinede bayram, kandil mesajlari atar.

size sorum aklimdan atamiyoruk günler aylar gecsede aklimdan cikmiyor ... napmam lazim ?

Güncellemeler:
bi kac cümleyi yanlis yazdigim icin kusura bakmayin, telden ve hizli yazdigim icin,

saygilar

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kelin ilacı olsa başına sürermiş:)

0|0
    0|0
  • kız seni sevmiyor koç yapıcak birşey yok.acını yaşa ama tadında bırak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...