Toplu taşıma araçlarındaki anlık bakışmalardan neler çıkarıyorsunuz?

Otobüse/minibüse/trene/tramvaya/vapura bindiniz..

Arkalara doğru ilerlerken, gözlerinize takılı kalan ve yolculuğunuz süresince sürekli ilgiyi üzerinizden eksik etmeyen kadın/erkek hakkında neler düşünürsünüz?

Metrobüs dahil.. :)

Güncellemeler:
.. ve peşinden gittiğiniz/peşinize takılan oldu mu? Oldu ise sonucu ne oldu?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• türk milleti öyle bir millettir ki minibüste bakıştığına aşık olur ve indikten sonra da aşk acısı çeker :)) bi yerden duymuştum böyle bi söz :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben bizim buradan hep aynı otobüse biniyorum genelde dersanem erken saatteydi 8 de biniyordum otobüse hep bir çocukla karşılaşıyordum hoş çocukta hani neyse ben ona bakıyorum o bana hep öyle oluyor hatta onu gezerken falanda görüyorum bakışıyoruz öyle bu kadar tesadüf olmaz diyorum bakalım belki ilerde bir şey olur bu aralar 8 de otobüse binmediğim için göremiyorum bunu da araya sıkıştırayım dedim :)

Şimdi soruya geleyim erkekler bakınca hoş olduğum için baktıklarını düşünüyorum :)

Ama öyle öküz gibi bakanlara sinir oluyorum ve yanıma yanaşmaya çalışanlara böyle insanlarla karşılaşınca yüzüne kaşlarımı çatarak sinirli bir ifadeyle bakıyorum.

Ben de bakıyorum hoş birisini gördüm mü göz hapsine alıyorum bazen de can sıkıntısından makara yapmak için birilerine bakıyorum gözlerimi hiç çekmeden :) Çok güzel bir kız görünce de bakıyorum öyle hayran hayran çaktırmadan :)

0|3
    0|0
    • Samimi olmuş..

• haha tamam tamam suyu cikti yorum kisminin :D

• Ne güzel ilk defa aynı düşüncede birleştik.:D

• 3 türlü bakılır ya "hımm ne güzelmiş"

"ıyyy bu ne boyle"

"niye bu bana bakıyo şimdi"

0|2
    0|0
  • insanlara bakarım bende, izlerim. genelde çaktırmamaya çalışıyorum ama bazı kişiler oluyor izle izle sıkılmazsın gibi duruyorlar.

birisi bana baksa, bakışına bağlı tepkilerim. ama bu bakışlardan bir anlam çıkarmam, sadece izliyor olabilir. izlemesi için de hoşlanması gerekmez. bir ayrıntı hoşuna gitmiştir belki veya öylesine dalmıştır.

0|1
    0|0
  • Ne zaman işe geç kalıp servisi kaçırsam onunla karşılaşıyorum. Her seferinde ön koltuklarda oturduğu halde her fırsatta arkasına dönüp bana bakıyor. Bende neden bakıyor diye ona çaktırmadan bakmakdan kendimi alamıyorum. Ama sonra farkettim ki sadece bana değil kızların geneline bakıyor. Bu kişi hakkında ne düşünebilirsiniz ki? :) Üstelik daha önce aynı kişi yolda giderken laf atmıştı

0|1
    0|0
  • Bugünde güzelim çok şükür :)))))

1|0
    0|0
  • toplu taşıma aracına bile karı kız kesmek için biniyo diye düşünürüm. hadi gözgöze gelirsin tamam da, bütün yolculuk boyu dikerse gözünü bu biraz abazalık

0|1
    0|0
    • Peki ya ciddi anlamda hoşlanmışsa ya da bir detayına takıldıysa?

• Öyle biri (her gördüğüyle tanışmak isteyen vs.) olup olmadığını da tanımadan bilemezsin değil mi?

Belki sandığın gibi biri değildir, belki samimidir?...

Ayrıca tanışmanın veya hoşlanmanın yeri ve zamanı belli olmaz diye düşünüyorum. Çok katı ve kuralcı olmamak gerek şu hayatta.

• Tabii bu girişimin, senin vereceğin tepkiye bağlı olduğu konusunda hemfikirim :) Bakışların karşılık bulması lazım önce ki adım atılabilsin. :)

• Hey whats up? diyesim geliyor :D

0|0
    0|0
  • sapıklıklar

0|0
    0|0
  • ben birinin peşine takıldım. :) 50 yaşlarında bir kadındı ama. o sıralarda konuşmaya ihtiyacım vardı, aklımı bir şey meşgul ediyordu. tramvaydan inince yaklaşıp bir şey sorabilirmiym dedim. sağolsun terslemedi, parkta oturduk konuştuk.

yolda biri takılmıştı peşime. olumlu bir etki alamadım ondan ve kurtulmaya çalışmıştım. biraz zor olmuştu, ısrarcı biri idi ama fazla sıkmadı. hemcinsimle konuşurum ama erkeklerin tavırlarından dolayı konuşasım gelmez.. ona rağmen izlerim ama. aslında sadece hoşlandığı için konuşmaya çalışmasa konuşulur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok tuhaf öyle bakıyorum izliyorum o bana bakınca gözümü kaçırıyorum utanıyorum öyle göz göze geldimmi kızla

0|2
    0|0
  • Bazen tanıdık var mı diye bakarsın . ama nafile tanıdık yoktur. Boş boş bakarken biri sana bakar yada öyle zannedersin. SEn de ona bakarsın sonra duragına gelmişsindir iner gidersin . Bidaha da hatırlamzsın yüzü.

0|1
    0|0
  • valla ben daha önce otobüste tanıştığım bi kızla 3 yıla yakın birlikte oldum. sonra uçakta, yine otobüste birileriyle tanıştım ve bişiler yaşadık. yani aslında sapık gibi bakmam kimseye ama ne bilim biraz kibar olmak lazım bayanlara art niyetle yaklaşmamak lazım. mesela bir örnek vereyim sabahları genelde aynı otobüsle gideriz ise hep tipler aynıdır. Bu aralar sürekli gördüğüm birisi var baya hoş bi bayan neşe inerken otobüsten 3-4 kişi kalmıştı tam arkamda oturuyordu bende inmek için kalktım tam o sırada hapşırdı bende çok yaşayın dedim nazikçe o da sizde görün dedi. Artık birbirimizi gördüğümüzde selamlaşıyoruz günaydın felan filan diyoruz şimdilik :)

0|0
    0|0
  • Sanırım yorumlar hep ist için Ankara'da bakınca ya kavga çıkar ne bakiyon gardas diye ya da sapak kokos tipler hem kendilerini bakmamdan Ali koyamaz hemde havaya giriyolar yaw arkadas bı merhaba dercesine ufak bı tebessüm ile karşılık ver yada mevkimin acaip seyler yapma sonra vay efendim sapık gibi bakıyor modunda kalıyosun zaten adam gibi adam belli eder kendini

0|0
    0|0
  • birinin bana baktığını farkettiğimde başka tarafa bakıyorum genellikle.görmemezlikten gelmeye çalışıyorum.insan bazen birini başka birine benzetebilir ya da biri ilgimizi çekebilir,o sırada görüş alanımızda sadece o kişiler olduğu için de olabilir. normal bir durum bence.fakat ısrarla gözümün içine bakan biri beni düşündürür tabi.acaba niye bakıyor sürekli diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Ben güvenmediğim bir yerde birisiyle tanışmam. Babası çıkar, kocası çıkar, ne bileyim kızın kendisi belalıdır. Sende bir anda onun işbirlikçisi gibi algılanabilirsin. Gerçek yaşamda gördüklerim var bu konuda. Ondan dikkat etmek lazım.

0|0
    0|0
  • öyle masumca bakış zaten bana bakanlar bi daha bakmıyor yada ben dikkat etmediğim için bakmıyor izlenimi ediniyorum

0|0
    0|0
  • hadi baksinlar onu gectim de, gozle yenilip bir de yanlarindaki arkadaslariyla kikir kikir guluyorlar ya al sana bakarak taciz. bazen kaale almiyorum bazense abarttiklarinda oldukca rahatsiz ediyor insani.

0|0
    0|0
    • metrodan tanisan oldu... guzel 2 gunun ardindan aramayinca fena bozuldu sanirim arayip payladi ayrildim. pesime takilan da oldu ama geri donup donup tip bir sekilde bakinca korkup yolunu degistirdi, tanismaya calisan olmustu direk begenmedigimden reddettim nazikce.

• jyjyt

0|0
    0|0
Yükleniyor...