En kaliteli romanlar nelerdir??

En kaliteli romanlar nelerdir? Her türde olabilir. Kısaca konusunuda verebilirseniz makbule geçer..

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• hush hush serisi :D 4 kitaptan oluşan bir seri . kısaslarına hiç bakmadan okumanı tavsiye ederim ama buyrun ;

Kovulmuş bir meleğe âşık olmak…

“Bütün sınıf arkadaşlarımın isimlerini biliyordum… biri hariç. Yeni öğrenci… Arkamdaki sırada, serinkanlı siyah gözleri karşıya sabitlenmiş bir hâlde kaykılmış oturuyordu…

Siyah gözleri beni âdeta delip geçiyordu. Dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı. Kalbim bir an tekler gibi oldu ve o bir anlık duraksamada, kasvetli bir karanlık duygusunun bir gölge gibi üzerime örtüldüğünü hissettim. Bu duygunun kaybolması sadece bir an sürdü, ama ben hâlâ ona bakıyordum. Gülümsemesi dostça değildi, bela kelimesini heceleyen bir gülümsemeydi. Ve vaat doluydu.”

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• robınson kuruz :D

0|0
    0|0
  • Don Borown okumanı tavsıye ederım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mesela ben Ayşe Kulin'in kitaplarını ve Aziz Nesin'in kitaplarını severim. Mesela Aziz Nesin'in Tatlı Betüş diye bir romanı var.İnan tam tamına 12 saatte yerimden kalkmadan bir dahaki sayfada ne olacağı merakı ile kitabı öğleden sonra 1 de eve getirdim.Gece 1 de bitirdim. 200 sayfaydı, Arayana yarın konuşalım diyordum. Komedi, dram bir kızın hayatını anlatıyor.Gençken nasıl bir hayat yaşadığından ve yaşlanınca neler olduğu olaylardan ve bu kızın mısır'a giden amcasının öldükten sonra adı sonradan tatlı betüş olarak kalan yiğenine kalan mirası paylaşabilmek için onu bulmaları gerektiği ile alakalı ama onu ararlarken , bulacakları yeri umut ederek hep elleri boş gelen akrabasının tanımadığı insanların Betüş'ü ve onun hayatını kendince bilen insanlardan duyması ile alakalı yani olaylar anlatılıyor.Ama ben çok eğlenmiştim sonunda üzüldüm ama çok güzel bir romandı. Depresif kitaplar okumam ben rahatsız oluyorum.Zamanında çok okudum içim daralıyor artık

0|0
    0|0
  • Kişinin ilgi alanına göre değişen bir şey bu

Şu en kalitelisidir demek fazla yargılayıcı olur herkesin kendi kişisel göüşü sonuçta . Siyasal kişilerin hayatlarını anlatan romanlar hep ilgimi çeker .

0|0
    0|0
  • turgut özakman cumhuriyet üçlemesi

diriliş

şu çılgın türkler

cumhuriyet(1-2)

0|0
    0|0
  • gazap üzümleri(elimden düşürmedim). narziss ve goldmund.mülksüzler.yürekteki hayvan

0|0
    0|0
Yükleniyor...