Sanat deyince aklınıza neler geliyor ?

+ soruma ek olarak kendi cocugunuzu sanat dallarından biriyle ilgilenmesini yapmasını ister miydiniz?

şahsen tam destek olurdum babamdan o konuda destek alamadıgım için.

Güncellemeler:
cizim konusunda yetenekliyim okulu kazandıgım halde gidemedim maddi yetersizlikten dolayı 2 sene önce

önümüzdeki sene için inş girerim.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• kesinlikle aynı fikirdeyim ailemden bu desteği malesefki bende göremedim ama bir çocuğum olursa kesinlikle piyano ve keman eğitimiyle başlamak isterim Allah kısmet ederse çok asil buluyorum :)

0|1
    0|0
  • Sanat deyince aklıma ilk olarak hep resim gelir.. Evet destek olurum hatta küçük yaşta bunun üzerine eğitim almasını istiyorum tabi ki yeteneği ve isteği doğrultusunda. Benim babam sanat hayranı birisi bana aşıladı, benden de artık kime giderse dsgdfgdfgh

0|1
    0|0
  • Ben cocugumu oyunculuk yapmasi icin yonlendiricem, cunku en guzel zamanlar tiyatroda geciyor. Annesi gibi basarili olursa tabii ki

0|1
    0|1
  • Bende çizim yapmayı çok severim. Bende giriyordum okula annem istemedi "daha doğru düzgün" işlerle uğraşmalıymışım. Sanat benim için duyguların somutlaşmış,can bulmuş halidir efenim. Benim çocuğum bale yapsın ♥

0|1
    0|0
    • oh yes ama herşey için geç değil .

• valla en iyisini yapıyorsun bence. :)

• senin saçların mesela bir sanat eseri. saçları böyle olan bir resim sanatçısı vardı. mutlu sincapların yaşadığı ormanları çizerdi rahmetli BOB muydu neydi adı? onu türkiye şubesi gibisin. kalbimle destekliyorum. saçına kurban

0|1
    0|0
  • yeteneksizliğin zirvesinde olan biriyim.Bu yüzden aklıma bir şey gelmiyor:)Çocuğuma destek olurdum ama.

0|1
    0|0
  • Çocuğumu sanat dallarına ben yönlendiririm zaten..

0|1
    0|0
  • kişinin kendini başkalarına ifade edebilme durumudur buna sanat denir bence

0|1
    0|0
  • zeki müren geliyor nedense sanat müziği ve sanat güneşi karşımından olsa gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tiyatro sinema

0|1
    0|0
  • sanat için soyunan ünlüler aklıma geldi

0|1
    0|0
  • görsel sanatlar..

0|1
    0|0
  • sanat deyince aklıma yaptıgın işin en iyisi olma elseesi geliyor

iyi bir resim yapmayı isterdim

tabiki takipcisi ve destekcisiyimdir her sanatın

0|1
    0|0
  • Ressam olmayı çok isterdim de yetenek olmayınca olmuyor ya. :) umarım çocuğumda herhangi bir parıltı görürüm herhangi bir sanat dalına karşı. Aynen dediğin gibi tam destek

0|1
    0|0
  • evet istiyorum ve hangisine daha yatkın ise sonuna kadar da arkasında olur desteklerim ;)

0|1
    0|0
  • Sanat Deyince aklıma ilk gelen şey Resim

0|1
    0|0
Yükleniyor...