Denizde tuvaletinizi yapar mısınız?

Denizde güzel güzel serinleyip yüzüyorsunuz bu arada tuvaletiniz geldi, küçük tuvaletiniz, naparsınız :))) Biraz gülelim canım sıkılıyor

Güncellemeler:
bu soru çok eğlenceli bidaha sorayım:))

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• ben hep yuzmye gitmeden once hallederdim isimi sorun olmazdi o ne oyle ayy ;DDDDD

0|2
    0|1
    • anlasildi sen hic cocuk olup saatlerce yuzmedin ondandir...

• becerikli insanin hali baska

• maaşallah nicholecım çok başarılısın :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç yapmadım yapmam da çoğu kişi yapıyormuş duydum ama hatta denize girdiğimde hep içim sıkılır şimdi ben çişlerde mi yüzüyorum diye bir de ağzıma falan giriyor çişli deniz suyu ıyyy :D

0|0
    0|0
  • kendini tutamazsan mecbur yapacan :))))

0|1
    0|0
  • yani oluyordu arada bir doğru söylemek lazım:):).)

0|0
    0|0
  • zaman zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hayır :)))

Güleceksen fıkralara takıl : link

:))))

0|0
    0|0
  • Dalgıçların standart yaptığı şeydir. Hatta dalış takımlarının ağı eskir, orasını yenilerler...

Birde otele gidip yapsan nasılsa denize dökülmüyor mu arkadaş? Arıtma mı var sanıyorsun? :)

0|0
    0|0
  • acıkta isem ve geri donulecek gibi degilse ve cok cisim varsa mayomu indirir yaparım. hatta zaten kimse gormuyor diye biraz oyle de yüzerim:)

kıyıda ama cidden irrite olurum. zaten gol gibi oluyor kıyıda. milletin ayakta yürüdügü yüzdügü yerler. uzak dururum cis yapan olur diye.

0|0
    0|1
    • +1 bende aynısını yapıyorum :)

• alıskanlık degil. cok zor indiririm ben oyle her ortamda cıkartanlardan degilim canım

• Mayoyu indirme iyiymiş :) Bir balık mayoyu kaparsa ya da akıntıya karşı elden kaçarsa yandı gülüm keten helva.

• Küçükken kesin yapan çoktur. :p Büyükken zor olur.. Bayağı bir açılman lazım.

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum abi...benden önceleri dedem bile yapıyormuşsa ve bişey olmamışsa :D devam ,kültür gereği :D deniz tuzlu bişi olmaz :D

ben büyüğünü yapan bile gordum ya :D başka bişi sölemem :D

0|0
    0|0
  • en güzeli beline kadar suya girdikten sonra işini halledip yok abi soğukmuş su diyip girmeyenler :)) ama ben hiç öyle şeyler yaparmıyım yapmam. hep diğerleri :)

0|0
    0|0
    • hep öyle deriz biz hiç yapmayız hep diğerleri yapar zaten :))

• Yüzenlerden uzakta, açıkta bir yerde isem ve wc, ta kıyıdaki bir otelin/mekanın içinde ise...

Geri de dönülmez ki şimdi.. :)

0|0
    0|0
  • Kıyıya uzaktaysam yaparım kocaman derya bir sidikle birşey olmaz :)

0|0
    0|0
    • sonuçta evdede yapsan oraya gitmiyormu dimi ama:))

• bi uyuyabilsem uyuyacamda müdür izin verse çoktan uyuyacamda

• denizde geldımı salacaksın başk çaren yok ...

• acik denizde cocukken gencken vs en azindan bir kez bile yapmadim diyen yalan soyluyordur :D

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum etmuscum:)

• kizlar terlemez, ter kokmaz, sabahlari mukemmel fonlu saclar ve makyajla uyanirlar... değil mi?

• evet oyle kizlar superdir ;DD

okadar da degil aslinda ama olsun ;D

• yapmamamız gereken birşey belki arada oluyor abi

0|0
    0|0
  • yapardım canım..neden olmasn sıkışınca boş biryere büygünüde yaprdım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...