Facebookta sahte hesap actim...

Bir cocukla konusiyorum aslinda uzakta akraba oliyoruz ama daha önce hitc görusmedik..faceden aslinda yanisikla ark teklif gönderdim sonra mesaj ati ordan muhabbet etmeyi basladik. Faceden baya bir muhabbet etik ayrica arkadasimin izniyle kendi resmimi yerine onun ki yoliyorum beni tanimasin diye. Arkadasim dogruya dogru benden cirkin. Ilk zamanlar öylesini konisiyordum baska amacim yoktu. Ama onu tanidikca sevmeyi basladim, galiba oda beni sevmeyi basladi. Baya ilgili davraniyor bana kars,i 2 resim yoladim sonra 1 resim daha yolla dedi bende kizdim yolamicam, istersen sana hergun resim yolicak biriyle konus filan söyledim, oda korktu söz birdaha resim filan sormicam sadece muhabbet etmek istiyorum seninle dedi..

Siz olsaniz okadar iyi temiz namuslu, bir kizla muhabbet etseydiniz ve aslinda baska birisiymis, resimdeki kiz degilmis ögrenseniz napardiniz?

Not: avrupada yasiyoruz

Güncellemeler:
Biliyorum cok buyuk bir salaklik yaptim, ama nerden bilirdim ona sevicegimi

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence söyle bir an önce. Işler ciddileşmesen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu bence diğer arkadaşına anlat.Onun tepkisini ne olacak onu düşünsene.Ve o erkekle birgün yan yana geldiklerini düşün.Hattanın neresinden dönersen senin için o kadar iyi.

0|0
    0|0
  • Hulka dönüsür yumruk manyagı ederdim napcam bastan daha eksiyi almıs yalancı diye damgalar vergi dairesine yollardım :D

0|0
    0|0
  • Neden böyle bişey yaptın diye sorardım

0|0
    0|0
  • resmini gördüğümü alır giderim kardeş kandırmasaydın beni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adamı başkasına aşık ediyorsun yani bilmiyorum pek doğru bulmadım kandırıyorsun adamı

0|0
    0|0
  • Dikkat sonu hüsran olmasın

0|0
    0|0
  • Saçma bir şekilde başlamışsınız.bi kere arkadaşının resmini koymanda saçmalık.sana göre çirkin ama gönül bu ya arkaşına aşık olursa o zaman ne yapacaksın.?bence baştan söyle kim olduğunu ya da en azından o resimdeki ben değilim de...

0|0
    0|0
Yükleniyor...