Güneşi Beklerken dizisi nasıl?

güneşi beklerken dizisini nasıl buldunuz bence fena değil izleyenler varmı

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bi 5 dk izleyim dedim baktım liselinin biri bilmem kaç yüz bin liralık arabaya biniyor böyle liseli mi olur mk hiç inandırıcı değil diyip kapattım .

0|0
    0|0
  • İyi gidiyor şimdilik bakalım devamı nasıl olur

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • salak salak senaryolar o dizideki sarışın zengin züppesi benle aynı havayı teneffüs edecek direk kafasını keser eline veririm çok net ;)

0|0
    0|0
  • kore dizisinin uyarlanmış hali.

0|0
    0|0
  • güzel bir dizi..ama sanırım uyarlanmış bir dizi ve orjinalinin daha iyi olduğunu duydum

0|0
    0|0
  • 5 dakkasını izledim, abim tarafından eleştiri yağmuruna tutulunca kapattım :)))

0|0
    0|0
  • izlemedim be kans konusu ne

0|0
    0|0
  • İzledim çok güzel bir dizi.. Kızıl saçlı kız çok çekici ismini bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • Severek izliyorum...

0|0
    0|0
  • One Tree Hill'ın ciddi anlamda saçmalayan bir imitasyonu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• boys over flowers'ın kopyası ama yineden güzel olmuş yazın izlenebilecek dizilerden biri

0|0
    0|0
  • Bu tarz lise hayatındaki popüler havayı anlatan mal dizilerde , 35 yaşındaki adamın 17 yaşındaki liseli çocuğu oynaması çok b*ktan ve gerizekalıca bir durum . Ayrıca yazda başlayan hiçbir dizi iyi olmaz , sezonun açılmasını bekle .

0|0
    0|0
    • acaba orda 35 yaşında olan kim yani bence iyice araştır her boka kanma

• Kes lan g*t seni , ahmak anandır . Başka ezik hesabından ahmak yazacak kadar kezbansın , s*ktir git , sizin gibi kırolarla uğraşamam saf ezikler :D

• Her gördüğünüz oyuncuya ' Ayh aşkıımm yaaa çok yakışıklı ' diye yazan ve aşık olan ezik sürüsü . Moronlar :D

• iyi bir gençlik dizisi bence

0|0
    0|0
  • Anam sayesinde izledim iğrenç.

0|0
    0|0
  • güzel bir gençlik dizisi bencede :)

0|0
    0|0
  • Gerçekte evli çoluğu çocuğu var herifin ama filmde liseli. Çok mantıksız, beğenmedim.

0|0
    0|0
  • iş güç sahibi eşek kadar insanlara liseli rollerini vermelerini hiç anlamamışımdır :D Türkiyedeki gençlik-lise dizilerinde hep böyle. Ama bu zamana kadar en güzel gençlik dizisi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...