Kapat

Sizce Gençliğin En Büyük Sorunu ya da İyi Yönü ne?

Herkese merhaba...

Size göre günümüz gençliğinin e n büyük artısı ya da eksisi nedir?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ölü gibiler ruh yok iş bekleyemiyorsun bir işin başına bırakamıyorsun güvenemiyorsun yiyim içim yatim diye gidiyorlar ne evde tek kalabiliyor ne iş becerebiliyor sürekli arkasının toplanması lazım çöpünü bile atamıyor ince düşünce yok man kafa olmaya özeniyor kötüyü çabuk benimsiyor iyiden uzaklaşıyor kimseyi beğenmiyor saygıdan uzak bir yerde oturur yer içer yatar arkasından toplamak zorunda kalırsın EN UYUZ OLDUĞUM NOKTA BU ASALAK YAŞAMLARI temizlik düzen yok pisliğin içinde yaşıyorlar umurlarında değil bir de hanım efendiler beyefendiler kokuda sıkarlar bol bol o koku temizlemez sadece pis kokuyu gizler oda spreyinden bahsediyorum tuvalete banyoya odaya mutfağa her yere sıkıyorlar oturur söver nerde bu şarj aleti kıçının altında haberi yok ya dağınıklığından ya da üşendiğinden

0|1
    0|0
    • bence sıkıntıları biraz da aileden aile biraz zorlamalı belli bir hayat düzeni vermeli ailelerde düzen yok ki ana babanın birbirine saygısı yok onu da geçtim bir kurum olarak aileye de saygıları yok yuva yıkmak o kadar kolay mı bunu boşanma olarak algılamayın olayı oraya kadar getirmek kadının kocasının başının etini yemesi kocasının sözünü dinlememesi erkeğin sorumluluğunun bilincinde olmaması karısına olan sadakatinin bozulması kendi sorunlarını yanlışlarını görmeden eşine kabahat bulması

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...