Çocukken En Sevdiğini Marvel Çizgi Filmi Hangisiydi?

Çocuk yaşta iken izlemeye doyamadığınız, TV'de olsa yine izlerim dediğiniz, filmi çıksa bileti ilk günden alırım dediğiniz Marvel çizgi-filmi hangisiydi? Lütfen seçtiğiniz anket seçeneklerini neden seçtiğinizi belirtiniz. Diğer'i seçtiyseniz hangi Marvel çizgi-filmini takip ettiyseniz yorumlayabilirsiniz.

• Örümcek Adam
    20% (1)75% (6)54% (7)Oy Ver
  • Fantastik Dörtlü
    20% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Hulk
    20% (1)12% (1)15% (2)Oy Ver
  • X-Men
    20% (1)13% (1)15% (2)Oy Ver
  • Diğer
    20% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• -Spiderman'in Koyu Kumral Peter Parker'ının 'Hadi oğlum Spidy' demesini çok severim hala...

-X-Men sanılanın aksine Wolverine değil o arkadaşların hepsidir ve filmdeki tutarsızlıklar ile çizgi filmdeki entrikaları saymazsak onu da çok severim... (En uyuz olduğum bölümlerden biri Bishop'ın geleceğe gidip saçmaladığı ve Gözcülerle ilgili olan bölümdü... Bir de Nightcrawler Mystic'in oğlu değil miydi olayı var çizgi roman/çizgi film ile film birbirine hiç uymuyor...)

-Fantastic Four'u pek sevmezdim neden bilmiyorum...

-Hulk ise tartışmalı... Ne iyi ne kötü...

-Daredevil'ı da severim... Hatta Spiderman ile birlikte çalışmışlardı sevimli bir bölümdü... Filminde oynayan adamı yani Ben Affleck'i hiç sevmem... Ama o filmde iyiydi nedense... Bir de en kötü Marvel karakteri katiyen Elektra'dır... Gereksizlikte son noktadır...

0|1
    1|0
    • Teşekkürler. +1 ve En iyi cevap. ( Hadi oğlum Spidy ayrıntısı için özellikle bu :) )

• O Türkçe ses çok çok iyidir espriler tam oturur... Asıl ben teşekkür ederim takdiriniz için...

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 11

• peter parker hastasıydım ben

0|1
    0|0
  • Örümcek Adam

0|1
    0|0
  • Örümcek adam şüphesiz.

0|1
    0|0
  • Örümcek Adam

1|0
    0|0
  • spider- man

0|1
    0|0
  • X-Men'e bayılırdım, hala bayılıyorum. Wolverine adamım benim ya.

0|1
    0|0
  • Casper:))

0|1
    0|0
  • Spider-Man'in üstüne tanımam :)

0|1
    0|0
  • Hepsi de Amerikan kültürünü yaymayı amaçlıyor. Ama Hulk ilgimi çekmişti.

0|1
    0|0
    • Hocam ben X-Men'de bir mesaj verilmeye çalışıldığını düşünüyorum. Mutantlar diğer insanlardan hep ayrı tutulurdu kötü gözle bakılırdı onlara. Burada siyahi insanların, yani zencilerin vurgulanmaya çalışıldığını zannediyorum. O ayrıntı hep gözümün önünde.

• :/ Öyle mi cevap verilmeliydi o yazıya :/

• Irkçı değilim.

• örümcek adam

0|0
    0|0
  • Örümcek Adam

0|0
    0|0
Yükleniyor...