Dans delisi bir erkekten hoşlanıyorum, ne yapacağım ben?

Şimdi bir erkek var dans delisi, ve ben de ondan hoşlanıyorum ama danstan pek anlamıyorum. çok zeki, neredeyse her konuda bilgisi var diyebilirim. dans kurşuna gittim 2 hafta olmadı, ne yapıcam ben, herif dans delisi, bana öğretir misin desem çok abartılı olacak.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ona bana öğretirmisin desen hoşuna gider emin ol.

Sadece bunu uygun bir zamanda güzel bir dille dile getirmen gerekiyor

Yazında en çok dikkat çektiğim yer bilgiye önem vermen çok güzel.

Bol şanslar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bende bir tango delisi olarak eğer çocuk hiphop sokak dansları... yapmıyorsa eğer kesinlikle ondan öğretmesini iste. 2 hafta gittim demişsin 2 hafta adımları bile öğrenemezsin ki pes etme DEVAM ET! ama içinde dans ateşi yoksa bırak kızım.

0|2
    0|0
    • ne kadar sürer orta bir seviyeye ulaşmak için ?

• Haklisin aslinda, bakalim hafta sonuna partim var, birseyler yapmaya calisicam, olmazsa hoca olarak bana ögretsin canim ne var yani, ögrenmek istiyorum

• heh işte böyle :))

• bence yanında oldugnda caktırmadan muzık ac oynamaya calış o saten şaşırcak herşeyı ondan sonra akışına bırak farkı göreceksın ozaman başarılar...

0|0
    0|0
  • ''Bana öğretir misin '' lafı bence onun için en sıradan birşey olsa gerek.

0|0
    0|0
    • Haklisinda ben nasil söyleyecegim

• Peki tamam, dediklerini aynen uygulayacagim zaten yarin bulusacagiz, hafta sonuda parti düzenleyecegim onuda davet ettim, mutlaka gelecegini söyledi, onun yaninda artik birseyler yapmaya bakicam

• Hareketli şarkılar dinle , moralini yüksek tut :) Gerisi kolay.Dişiliğini göster.

• kendin ol, her dans sever dansciyla cikmiyor zaten merak etme :D

0|0
    0|0
    • Dalgami geciyorsun teseli mi ediyorsun anlamadim :( :D Ya dans aslinda bana yardim edebilir diye düsündüm yani ne bilim dans sayesinde daha çok yakinlasabilirz gibisinden

• bol sans :)

• Tesekkürler sanada hayatinda bol sans

• Dans öğren.

0|0
    0|0
  • tangocuysa ondan sana hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Onun hoşuna gider bence söyle öğretsin sana ne var bunda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iki haftada ne olmuş ki bu olsun? en az 3 ay devam etmen lazım o kurslara, kondüsyonun yerine oturuncaya kadar. hem dansı hobi haline getirirsen yani kursa devam edersen, ondan yardım istemen de abartılı olmaz. ikinizin ortak zevki sonuçta...

0|0
    0|0
  • ondan bunu isteyebilirsin yanlış anlıycağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...