En son izlediğiniz film ve 10 üzerinden vereceginiz puan ?

Evet izlediginiz en iyi film ve en son izlediğiniz filme vereceginiz puan ben yildiz tozunu izlemistim filmi hatırlamıyorum ama kesinlikle 10 numara bir film.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Parker. 10 üzerinden 7 veriyorum. o nasıl oluyor bilmiyorum. ama sana şöyle söyliyim. bazı filmler vardır. efsane sahneleri vardır. ne bileyim.

TROY filminde iki ordunun anlaşması için yapılan teke tek savaş..

yada İp man filminde 10 kişiye karşı yapılan kavga. ha şimdi konumuza gelelim. parker filminin ortalarında teke tek dövüş sahnesi var. oda efsane dövüş sahneleri arasına girecektir. o kadar harika. o sahne için bile izlenir. yıllarımı filmlere vermiş bir insan olarak. bu filmi sana öneririm. eğer izlediysen okadar boşa yazdım mk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• leon the professionel 10 üzerinden 10 :D

0|0
    0|0
  • hızlı ve öfkeli 6 izledim... beğenmedim..

0|0
    0|0
  • Guguk kuşu 10/5

0|0
    0|0
  • En son esaretin bedeli. 10 üzerinden 9.

0|0
    0|0
  • bugün yeşil yol'u izlemeye kalktım güzel bir filmdi her şey yolunda gidiyordu ki sıkıldım izlemedim. bunun dışında en son kuzenimle hayali üniversiteyi izlemiştim güzeldi 10/5 filan anca

0|1
    0|0
  • Ne izledim acaba..

Unuttum gitti ama psikolojik olduğunu biliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Cehennem meleklerini izledim 10 üzerinden 8.4

0|1
    0|1
  • Kod adı Olympus.bu filme puanım 10 kanka :D

0|1
    0|0
  • Hızlı ve Öfkeli 6 "10"

0|1
    0|2
  • 7

0|0
    0|0
  • hobbit, iron man3, dev avcısı jack'i ve hobbit 2 nin fragmanını ararken rastladığım hop dedik deli dumrul filmlerini izledim bu gece. hobbit dev avcısı iron man güzel filmlerdi 7-8 puanu alır. ama deli dumrul filmini yapan oynayan youtube a koyan adamlar idam edilmeli bence berbat bir filmdi

0|0
    0|0
  • maskeli süvari 10 üzerinden 6 veriyorum Johnny Depp için izledım fılmı de bekledıgım kadar ıyı cıkmadı

0|0
    0|0
  • Trance link Danny Boyle filmidir dedim klas bişey yapmıştır dedim ama hayal kırıklığı yaşadım. Notum 6.

0|0
    0|0
  • Babylon a.d yi bilmem kaçıncı kez izledim 10 üzerinden 100 veririm bıkmadım gitti ne filmmiş.

0|0
    0|0
  • The Raid : Redemption. 10 puan

0|0
    0|0
Yükleniyor...