Kendi fotoğraflarını beğenen insanlar kendini eğenmiş olurlarmı?

Arkadaşlar şimdi kendi fooğraflarını beğenen insanlar kendilerini beğenmiş mi oluyolar? Benim kafam çok karıştı yinee..

0|0
621

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• kendime baktıgımda bonus geliyor :(

1|0
    0|0
  • Az önce seni çok özlediydik dedim ya, hah işte o sözümden vazgeçtim. :)))

1|0
    0|0
  • Fotolardan ziyade, hem durumunu hemde paylaştığı herşeyi kendide beğenenler var. Onlara kendini beğenmiş diyemeyiz, bunun altında daha büyük sorunlar olmalı :D

1|0
    0|0
  • yok sadece fotoyu beğenmiş oluyor

1|0
    0|0
  • aynen bende hep merak ettim bu durumu paylasimlarini yazdigi yaziyi bir insan neden begenir ...

1|0
    0|0
  • o yea ciz layk tiz

öyle olurlar

0|0
    0|0
  • Her insan kendini beğenir beğenmiyorum diyende yalan söylüyordur o yüzden sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Bence kendisinide beğeniyordur

1|0
    0|0
  • ..olmazlar.

1|0
    0|0
  • beğenmıceksek nıye foto çektryoz

1|0
    0|0
  • Kafanının karısmasını ben anlayamadım hangi konuda karıştı begenmek güzel bişey diil mi kendini begenmessn mutsuz olursun resim cekiniriz kötü cıktıgımız zamanlar olur begenmeyiz dogal bişi degil mi bu

0|0
    0|0
  • Gecenin sorusu...

Evet kendini beğenme bence... aynada beğeniyor olabilirsin ama, hele Facebook'ta hiç beğenme.

0|0
    0|0
  • sen böyle şeyleri çok düşünme yavrum,boşver liselere giriş sınavı falan vardır onlara çalış daha faydalı ...

0|0
    0|0
  • Kendini beğenebilir insan çünki bu özgüvenini arttırır ve insan sevme anlayışına önce kendını sevmekten baslamalı bence ...

Şu varki kendini beğenmekle ukalalık ayrı kavramlardır .. ;)

0|0
    0|0
  • Onu diyen kimse onun ağzını burnunu kır. zaten beğenmezse o fotoğrafı faceye falan atmaz. sadece bunu dile getirdin diye laf yapan biri varsa. onun ben mk

0|0
    0|0
  • Beğenmelerin nedeni beğeni artsın diye olabilir,Kendilerini beğenmeleri olarak açıklanabilir

0|0
    0|0
  • kendi fotonu içinden beğenirsin Hadi ama Neden beğendiğini gösteresinki comonn.

0|0
    0|0
  • 18-24 yaşları arası soruları görünce üzülüyorum :(

0|0
    0|0
  • rezillik

0|0
    0|0
  • hiç beğeneni yoktur muhtemelen napsın gariban

0|0
    0|0
    • :( onun hç beğeneni olmadıkii

• bak bnu düşünmedm :D

• senden çok daha fazla düşünüyorum demek ki :D seni bile düşündüm nası bir kızdır diye esmer kumral sarışın şekilden şekle soktum seni sonra ya evrim teorisi gerçekse ve maymundan geldiyse dedim :D sonra neyse boşver belki de erkektir diyip uyudum :D

Kızlar Ne Diyor 6

• fotolarımı beğenmiyorum ezik miyim şimdi ben:(

1|1
    0|0
  • Evet öyle olmuş oluyor :):)

1|0
    0|0
  • Facebook psikoloji bozuyor.. Napsınlar elalemin 50 beğenisi var onun var 3 4 tane ona özeniyor 1 beğeni 1 beğenidir diyor.

0|0
    0|0
  • Evet canım, kendini beğenmiş oluyorlar. :)

0|0
    0|1
  • evet :)

1|0
    0|0
  • Evet öyle oluyorlar sakın öyle bir hataya düşme sn Tamam mı

mesela kendi fotoğrafına yorum yaptığın zamanda kendine laf atmış oluyorsn.

0|0
    0|0
Yükleniyor...