Üniversite tercihlerde sıralamayı puana/sıralamaya göre değil istediğim yerlere göre yaptım

tercihlerde sıralamayı puana/sıralamaya göre değil istediğim yerlere göre yaptım

avantajları ve dezavantajları nelerdir

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• kaçıncı senendi.yok yani ben de girdim bu sene de.150 bin yaptım :D tabi hiç çalışmadım.bir daha ki sene falan dedim.şimdi pişmanım.acaba bir daha ki yıla yükselir mi ki :)

0|0
    0|0
    • ilk senem yeni bitirdim liseyi

• al işte bir egoist insan daha :) evet senin gibi olucam söz tamam mı :D

• hayır yine yanlış anladın

ben soğuk kanlı olmaya çalışıyorum ne kadar uğraşsam olmuyor sen de aynı benim gibiysen yine de yılma diyorum sadece be

Erkekler Ne Diyor 14

• insallah gönlünden geçen olur

0|0
    0|0
  • birsürü ölü tercihin var demekki .yerleşememe ihtimalin de var istediğin yere gidebilme ihtimalin de var.

0|0
    0|0
  • şimdi sistem nasıl bilmiyorum ama puana göre yapmazsan zor bir yer tutturman

0|0
    0|0
    • sistem değişmiştir belki, ama 3 sene önce arkadaşın tercihlerini yapmıştım eski bildiğim yönteme göre kazandı bir yeri, 2 sene önce de ben kendim için yaptım ben de kazandım, yine değişmiş diyorlardı

• En iyisini yapmıssın doğru olan bu bence.

0|0
    0|0
  • istediğin yer çıkabilirde çıkmayabilirde .. bnun avantajı dezavantajı olacagını pek sanmıyorum aslında..

0|0
    0|0
  • İstedigine göre yapman mantıklı ama diger yaptıkların biraz ölü tercih oluyor 3000lik yerin üstüne 10000lik yazarsan 3000lik tercihi yazmanın bir anlamı kalmıyor öyle düsün istedigin bölümü okumak hakkın umarım olur istedigin :)

0|0
    0|0
  • En çok istediğin yeri en başa yazacaksın sıralamayı böyle yapacaksın zaten an itibariyle tercih süresi bitti.

0|0
    0|0
  • çok iyi yapmışsın aferim.ben zamanında sıralamay göre eşeklik yaptım istanbula gideceğime ankaraya geldim.

0|0
    0|0
  • muhtemelen giremeyeceksin...

0|0
    0|0
  • işini biraz şansa bırakmışsın diyelim..

0|0
    0|0
  • Avantajı yok.Dezavantajları, açıkta kalırsın.

0|0
    0|0
  • Gelirse mutlu olursun ki gelmez açıkta kalırsın :/

0|0
    0|0
  • ohoo bir sürü .

0|0
    0|0
  • tercihler. 00.01 den itibaren bitti sanırım 19 u oldu gün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2