Supernaturel!! Dean ve Sam!;)

Supernaturel dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Malum dizimizin kahramanları Dean ve Sam yakından takip ediliyor;) En beğendiğiniz sezonları hangisi?!

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• ilk 6 sezon harıkaydı bu yaratıklar cıkınca işler bozuldu

cass adamımsın:)

1|0
    0|0
  • Bobby gittikten sonra ben tad alamaz oldum.Hayranları Sam ve Dean'in fazla.

Dean deli dolu ve bir o kadar baba karakterdir.

1|0
    0|0
  • Hic izlemedim :D

1|0
    0|0
  • Harika bir dizi 2.kez diziyi baştan sona izleyişim.Ne yazık ki bu sezon son.Dean'ı daha çok seviyorum daha çok ailesine düşkün olduğu için Sam'e birşey olsa geri getirmek için uğraşır ama sam öyle değil.!

0|0
    0|0
  • ilk dört sezon itibariyle X-Files dizisi izlenimi uyandırıpta o kaliteyi yakalayamayan, daha sonraları kendini izletirme zorunluluğunun altında zorlama senaryolarla devam eden bir dizi.

0|0
    0|0
  • 8. sezon finali güzeldi sam i kim kurtarıcak cok ciddi hastaydı castiel malum kacıncı defa meleklikten cıktı gene melek olursa şaşırmam D

0|0
    0|0
  • Sezon 10 kadar gidecek. 2ser sezonlar icin imza atiyorlar. Yani sezon 10 gene imza atarlarsa 12 kadar gidecek, ama inanmiyorum, Dizinin suyunu cikardilar artik , yavas yavas bite bilir.

0|0
    0|0
  • Ben en çok 4.&5.sezonları seviyorum çünkü castıel benim favorim.

0|0
    0|0
  • Dean süper bence ^_^ Fakat şeytan avcısı diyince DmC gelir aklıma 4ever dante =3=

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çocuklar her sezon güzel ama uzun zamandır seyretmiyorum artık. Hepsi birkaç defa ölüp ölüp dirildikten sonra heyecanı kaçtı :(

0|0
    0|0
  • Bütün sezonları seviyorum en çokta Dean'i seviyorum!<3 :D

1|0
    0|0
  • hepsi benim bebeklerim :D deanın replikleri harika ya <3

0|0
    0|0
  • İlk bölümlerini izlemiştim , alıp kitabınıda okudum , şimdi açıp bakmıyorum bile.

1|0
    0|0
Yükleniyor...