Jean-Christophe Grangé'ın en beğendiğiniz kitabı hangisi?

Jean-Christophe Grangé'ın en beğendiğiniz kitabı hangisi?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kızıl Nehirler ve Siyah Kan arasında ikilemdeyim. Her ikisi de çok iyi. Hangisinin daha iyi olduğuna karar veremedim.Taş meclisini okumadan filmini izlemiştim, buyuk bir hayal kırıklıgı olmustu benim için. Önce mutlaka kitap okunmalı.Kurtlar İmparatorluğu'nda olayların damdan düşer gibi birdenbire çözülmesini sevmemiştim.

1|0
    0|0
    • Kitaplardan çevrilen filmler hayal kırıklığı oluyor genelde. Çok beğendiğim kitapların filmlerini izlememeye çalışırım aklımda okurken kurduğum gibi kalması için. :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Kızıl Nehirleri çok beğendim. Fantastik bir öğe içermesede inanılmaz güzel bir hikayesi var.

1|0
    0|0
  • Kızıl Nehirleri bir ayrı tutarım.

1|0
    0|0
  • ben iki sene önce ölü ruhlar ormanını okumaya başladım ama sarmadı. aslında çok severim o tür romanları. ama ya anlatımı itici geldi bilmiyorum, devam etmemiştim yani

0|0
    0|0
  • Taş Meclisi ve Leyleklerin Uçuşu'nu okumuştum. Biraz gubidik bir yazar ama Leyleklerin Uçuşu fena değildi, güzel film olur.

0|0
    0|0
    • Gubidik? :) Konuları her zaman gerçeğe dayandırarak kurgulayan bir yazardır kendisi...

• Çok pardon.. Bir an gözümden kaçtı. Utandım şimdi

• Lütfen bir daha olmasın, sana yakıştıramıyorum böyle hataları. Ama bana kalırsa Dan Brown buna bin basar. Yani, hatta ikibin basar o kadar diyim.

• taş meclisi!

0|0
    0|0
  • Kızıl Nehirler...Askerdeyken Siyah Kan'ı okumuştum ama sevememiştim Kızıl Nehirler kadar...

0|0
    0|0
  • koloni en güzeli bence

0|0
    0|0
  • Tavsiye edr misiniz evde var iki tane kitabı sürükleyici mi ?

0|0
    0|0
  • Adını bile ilk defa duyuyorum ama şimdi bir araştırma yapacağım hakkında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Siyah kan !

1|0
    0|0
  • sadece siyah kanı okudum ama onu da yarım bıraktım sevmedim

0|0
    0|0