Kadınlar için kaptanlık mesleğinin zorlukları neledir ?

Geçen hafta ünivesite tercih listeme yazım, büyük bir ihtimal kazanacağım, ama endişelerim var bu gün içerisinde değiştirmeyi bile düşündüm, ne yapmalıyım ? Kadınlar için kaptanlık mesleğinin zorlukları neledir ?

Güncellemeler:
Yat kaptanlığı arkadaşlar
evet arkadaşlar şuan tamamen kazandım bu mesleği

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• koskoca bir geminin sorumluluğunu almak zor. hem de bayansın.

cinsel açıdan pek sorun olmaz çünkü durakladığı yerlerde kız arkadaşları olur genelde personelin.

0|0
    0|0
    • koskoca gemi derken, yük gemisi değil yani:)

Erkekler Ne Diyor 9

• nasıl bir gemide çalışacağını biliyorsun sanırım? O zaman ayrı tabi ama yine de bütün sorumluluk sende. Sert bir mizacın , yöneticilik liderlik özelliklerine güveniyor musun?

0|0
    0|0
  • Kaptanlık var kaptanlık var bir sürü farklı şeyler var örneğin uzun yol yolcu gemisi açık deniz arka plan liman hizmetleri yat tekne vs vs bazıları bayanlara göre değil mesela uzun yok açık deniz yük gemisi şilep tanker vs zor yani bir bayan için ben bayan kaptan olanı görmedim böyle gemide

0|0
    0|0
  • yat kaptanlığı zor değil.Deniz ve liman işletmeciliği okuyacağın için karada da görev yapabilirsin.

Büyük gemilerde(Kuruyük konteynır tanker) personelin çoğu erkektir.Her türlü insanla karşılaşabilirssin.Deniz zzevklidir fakat bir bayan için yat kaptanlığı daha iyidir.

Yat kaptanlığında koy koy gezersin deniz seyahatleri yaparsın. Maaşıda iyidir

0|0
    0|0
  • Hangi universite

0|0
    0|0
  • 20 erkek bir kiz olcaksin ve hepsi seni arzulayacak emin olabilirsin gemiye ciktimki biliyorum

0|0
    0|0
  • p*rno manyakları abazan mürettebatla çalışmak zoırluğun ta kendisidir

0|1
    0|0
  • Okadar adamın arasında tek kadın olarak çalışabilecek misin ?

0|0
    0|0
  • off :D fena meslek erkeklerle takılırsın full slk msn kızım pıskolojn bozlr

0|0
    0|0
    • erkekleri hayatımızın dışına atmak mümkün değil ki, iki cins birbiri için yartılmış, her meslekte yeterince çoğunluktalar

• kaptan kaptan tut benim saptan esprisinin yapılması:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• zorlukları: düzenli bir hayatın olmaz, genelde erkekler içinde calısırsın

avantajı: gerçekten cok iyi para kazanırsın

0|0
    0|0
  • yat kaptanlığı çok iyi yaaa. hayatını yaşarsın resmen. hem ücreti de iyi. okyanus aşırı olduğunda zor olur bir kadın için.

bir de bir şey sormak istiyorum ya. bir yakınım için. benim tanıdığım kişi üniversitesini okumadı bu işin. ama bildeniz diye bir yer var İstanbul da ona gidiyor. bu bir kurs. mezun olucak seneye kaptan olarak. şu an gemici diye geçiyor. üniversite bitirenle böyle kursu bitiren arasındaki farklar nelerdir?

0|0
    0|0
    • ben de bu soruyu sormuştum. iş garantisi var mı? ben de bu kursa katılmak istiyorum ama 12 bin tl yi vermek iş bulamazsam çok koyar bana.

• @grandcannon41 benim tanıdığım yakınım 10 bin tl veriyor. ama daha önce gemici olarak çalışıp biriktirmiş para o parayla gidiyor. bu meslekte bildiğim kadarıyla tecrübe diğer mesleklere göre çok daha önemli. ne kadar iyi çalışırsan o kadar önün açıktır. ve seni gemiye almak isterler. benim tanıdığım kişi yabancı gemilerde çalışıyo parası daha fazla olduğu için. ama evlenecek kız bulman zor olur söyleyeyim.

@soran bence gayet güzel.

• tebriklerrr

• otobüs kaptanlığımı :O

0|0
    1|0
  • kadın için şurda dursun erkek için bile zor meslekk... kesinlikleee uzak durrr.

0|0
    0|0
    • öylemi

• uzaktan bakıldıgında parası çok gez toz gibi bakılırr..

ama içine giren bilir bu denizcilik sektörünü..

• Erkeklerin arasında zorlanırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...