Starbucks a gidenler...

Daha önce hiç gitmedim zaten kahveyi çok sevmem ama olur da bir gün yolum düşerse nasıl sipariş verilir isim yazma olayı nedir sizce ne almalıyım?

0|1
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Olur ya birisiyle gidersem cahil görünmeyeyim diyorsun. Anladım.

Siparişini kendin alırsın orada. Eğer kahve gibi hazırlanması zaman alabilecek birşeyse istediğin ismini sorarlar ve bardağın üzerine yazarlar. Siparişi alanla hazırlayıp veren farklıdır. Kasadan isminle çağırırlar ve yerine oturmadan kasadan siparişini alırsın. Masana gitmeden kenarda bir yerde duran masaya uğrar, şekerini, kaşığını, peçeteni alırsın ve masana geçersin.

Kahve sevmiyorsan espresso, americano, filtre kahve sipariş etme. Bunların dışındakiler süt ve benzeri şeyler içerir. Yoğunluğuna göre değişir. Kimisi köpüklü servis edilir falan. Deneyerek öğrenirsin. Soğuk içecek seviyorsan frappuccino söyle. Frappuccino telafuzunu yanlış söylersen foyan ortaya çıkar. Sen direk frappe de onlar anlar. Bunlarında çeşitleri var. Onun için direk frappe demek yerine. Moka frappe. Çikolata seviyorsan çaklıt frappe de. Bunları seversin. Buz parçacıkları içerir. İstersen şeker döküp içebilirsin. Umarım aydınlatıcı olmuştur. Gereksiz aslında starbucks ama sırf hava. Benin evde yaptığım frappe starbucks'ınkinden çok çok daha iyi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kahrolsun elitlerin mekanı :/:/78:7:

1|2
    0|1
  • Canım starbucks kahvelerı özeldir tadı tamagınızda kalacaktır gıt herkez ne yapıyorsa sende onu yap :) duvarda asılı mönuler var oradan secebılırsın acıklamalı zaten

0|0
    0|0
  • mint moka! taktım şu ara kendilerine, naneli seyleri seviyorsan dene, ama kahve sevmıyorsan bosuna gıtme adamlar kahvecı sonuçta

0|0
    0|0
  • Starbucks kahve sutlu cikolata filan cok tatli

sevmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kasadaki seni yonlendiriyor. filtre kahve içmeyi dene.

0|0
    0|0
  • Cay ocaklarindaki kusburnu dururken ne diye starbucksa gidilir :/

0|1
    0|1
Yükleniyor...